Īstā Latgale ar degustācijām purva ziedēšanas laikā. Grūbu gaņģi, miltu gaņģi, meži, dārzi, ziedošā purva taka un Lubāna ezera zivis (Brīvas 2 vietas)

Maijs, laiks, kad zied ne tikai ābeles un ceriņi, krāšni uzzied arī purvs! Z/s Kotiņi, Rekovas dzirnavas, Teirumnīku purva taka un zvejnieku ciems Īdeņa ar zivju degustāciju...

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 21. - 21. maijs, 2022. gads
Izbraukšanas vieta: Rīga, Ogre, Lielvārde, Aizkraukle, Koknese, Pļaviņas, Krustpils
Brīvas vietas: 2 brīvas vietas (Garantēts ceļojums!)
Cena: 31.00
Cena posmā Aizkraukle-Krustpils: 28.00

Rīga-Aizkraukle-Krustpils-Kotiņi, Šķilbēnu pag.-Rekova-Teirumnīku purva taka, Nagļu pag.- "Zvejnieki", Īdeņa, Nagļu pag.-Krustpils-Aizkraukle-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)
IZBRAUKŠANAS INFO:

Autobuss: MV-1600, Remiro travel logo logā

Grupas vadītāja-gide: Ieva A., T: 29728228

 

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

Izbraukšana plkst. 7:30 no Rīgas, Zivju paviljona galā ar skatu uz Daugavas pusi, 8:15 no Ogres “Priedītes”, 8:30 no Lielvārdes, 9:00 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2)... Pēc tam izbraukšana no Kokneses, Pļaviņām, 10:10 Krustpils pietura pirms tilta... Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam.

Ērtību-kafijas pauze ceļā (Liepkalni vai Krustpils DUS „Circle K”).

 

Izgaršo Latgali caur grūbām. Z/s Kotiņi. Saimniecības apskate, ražošanas process, tehnika, dzirnakmeņi, kaķi un košumdārzs. Iespēja iegādāties produkciju.

 

Kotiņu gardās produkcijas degustācija-pusdienas Rekovas dzirnavās. Pērļu zupa, pērļu deserts… Pamatēdiens, plātsmaize un gardā pašceptā maizīte...

 

Teirumnīku purva taka. Teirumnieku purvā, starp Lubānu un Orenīšu dīķiem, ir izveidota ap 800 m gara laipu taka, ejot pa kuru var iepazīties ar augstā purva ainavu, Teirumnieku ezeru un purva augu valsti. Visskaistākā tā pavasarī, kad purva augi zied.

 

Ciems, kas senajos rakstos saucas kā Iudiņu (Ūdeņu) ciems, laikam gan ir vienīgais zvejniekciems, kas neatrodas pie jūras. Tas izvietojies uz paugura un paceļas pāri plašajam Lubāna līdzenumam, tāpēc no šejienes paveras lielisks skats uz ezeru, sevišķi saulrietā. Īdeņa ir ciems, kur senatne cieši savijusies ar mūsdienām. Ir saglabājusies vēsturiskā salas apbūve – mājas izvietojušās nevis gar ceļa malām, bet gan stāvajā ezera krastā, jo satiksmei un zvejai galvenokārt tika izmantotas laivas. Šeit var redzēt zvejnieku mājas ar niedru jumtiem. Vecajām zvejnieku mājām uz ezera pusi nav logu, lai lielie vēji neizpūš siltumu. Visur žāvējas zvejas tīkli, jo visi Īdeņas vīri iet zvejā un svaigu zivju te nekad netrūkst.

Lubāna ezera zivju degustācija ar skatu uz Lubāna ezeru, ar saimnieces Annas stāstiem.

 

18:00 Mājupceļš (Krustpils - Aizkraukle - Rīga)... Atgriešanās Rīgā ~ plkst. 21:30.

 

 

     

Cena: 31 EUR  /  28 EUR - ceļa posmā Aizkraukle-Krustpils

 

Cenā iekļauts: 

  • autobusa pakalpojumi;
  • gida - grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

Iespējamie papildu izdevumi: (1 pers.)

  • ekskursija Z/s Kotiņi ražotnē: 4 EUR;
  • gardas pusdienas-degustācija Rekovas dzirnavās: 10 EUR;
  • Īdeņa, ezera zivju degustācija: 7 EUR;
  • Teirumnīku purva taka: 1 EUR;
  • personīgie izdevumi;
  • piemaksa par papildu sēdvietu autobusā: 15 EUR.

Papildu izdevumu cenas var mainīties.

 

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Papildu informācija:

  • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Grupā plānoti 30-48 dalībnieki.
  • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines