Neparastā Bergervilla un Latvijas Itālija

Kūkas, picas, romantika un Firsta madāma Lilī.

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 10. - 10. jūlijs, 2021. gads
Izbraukšanas vieta: Rīga
Brīvas vietas: 0 brīvas vietas

Rīga-"Vīnkalni", Kauguru pag.-Kalnamuiža, Smiltenes pag.-Bergervilla, Vijmeži 4, Vijciema pag.-Krimulda-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma
►Nr. 2 - Ceļojuma cenā iekļauts, papildus izdevumi, noteikumi

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

Izbraukšana plkst. 7:30 no Rīgas, Zivju paviljona galā ar skatu uz Daugavas pusi.

 

WC + tējas pauze pa ceļam (plānota Raganā).

 

Īsta itāļu pica uz dzīvas uguns. “Vīnkalnu” saimniece Zanda Žentiņa aicina pusdienās ar Stāstu. Livonija, Itālija, liepziedi un rozmarīns… Īstās latvju saimnieces gatavota zupa, pica un stāsts par ēdieniem.
‘’Vīnkalnos’’ dzīvo spēcīga ģimene, kura izveidojusi “Brīvdabas picu skolu”, vada mīlestības rituālus un atjauno senlietas. Žentiņu ģimene izstaro nebeidzamu viesmīlību, ar smaidu un prieku uzņem viesus savā saimniecībā.

 

Kalnamuiža jeb Smiltenes muižas komplekss Vidusezera krastā. Kalnamuižas ēkas: muižas pārvaldnieka māja, ledus pagrabs, mednieku māja, stallis, skābbarības tornis, klēts ar seniem vējrāžiem, Vācu ordeņa pilsdrupas ar siera namiņu – sierūzi. Ekskursija kopā ar firsta fon Līvena madāmu Lilī, klausoties senajos nostāstos un leģendās. Firsta madāmas sarūpētais gardais cienastiņš - “Firsta bērnības garša”. Iespēja firsta gardumus iegādāties.

 

Kafeja ar mājas kūku, romantiku un ekskursiju Vijciema Medību pilī! Meža stigu krustojumā, 200-gadīgu priežu ieskauta, meža zvēru apsargāta, noslēpumaina stāv Bergervilla. Tā celta 1899. gadā, te apmetās muižkungi un baroni, kad devās medībās. Pirmā ēka būvēta no koka, bet 1905. gada revolūcijas nemieru laikā nodedzināta. Tās vietā 1907. gadā uzcelta mūra ēka, kas saglabājusies līdz pat šai dienai. Šodien vēsturiskajā medību pils ēkā ierīkots dizaina viesu nams, kas piedāvā izsmalcinātā atmosfērā baudīt mieru un klusumu un atpūsties no ikdienas skrējiena Pūces istabā, Medņa apartamentos, Brieža vai Aļņa Lux.

 

Fotopauzes Krimuldā. Krimuldas muiža fantastiskā vietā Gaujas Nacionālā parka teritorijā. Cēlā, restaurētā kungu māja, vēsturiskās saimnieciskās ēkas un krāšņais parks rada mierpilnas pilsētiņas sajūtu. Skats uz Gaujas senleju, Turaidu un Siguldu Gaujas otrā krastā.

Kaupo un Lilijas labirints pie Krimuldas baznīcas.

 

Mājupceļš... Atgriešanās Rīgā ~ no plkst. 20:30.

 

 

       

Cenā iekļauts:

  • autobusa pakalpojumi;
  • gida-grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

Iespējamie papildus izdevumi: (1 pers.)

  • programma „Vīnkalnos”: 8 EUR (zupa, 2 picas šķēles un saimnieces stāsti);
  • Bergervillas apskate (ar tēju, kafiju un mājas kūku): 7 EUR. Stāsti, teikas un leģendas par Vijciema medību pils vēsturi;
  • ekskursija Kalnamuižā ar firsta madāmu Lilī un degustāciju: 5 EUR;
  • piemaksa par papildus sēdvietu autobusā: 15 EUR;
  • citi personīgie izdevumi.

Papildus izdevumu cenas var mainīties.

 

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Papildus informācija:

  • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Grupā plānoti 30-48 dalībnieki. Izņēmuma gadījumā, grupa var būt mazāka.
  • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines