Lido zivis Kuldīgā!

„Latvijas Venēcijas” tiltiņi, ūdenskritumi, dzeja, rumbā lidojošās vimbas, tirdziņš un smiltsērkšķi...

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 27. - 27. aprīlis, 2019. gads
Izbraukšanas vieta: Aizkraukle, Lielvārde, Ogre, Rīga
Brīvo vietu skaits: 10+ brīvas vietas

Aizkraukle-Rīga-Satori Alfa, "Santas", Tumes pag.-Kuldīga-Kandava-Rīga-Aizkraukle

►Nr. 1 - Ceļojuma programma
►Nr. 2 - Ceļojuma cenā iekļauts, papildus izdevumi, noteikumi

Izbraukšana plkst. 6:30 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 7:00 no Lielvārdes, 7:15 no Ogres “Priedītes",

8:00 no Rīgas, Zivju paviljona galā ar skatu uz Daugavas pusi.

 

 

~ 9:30-11:00 Satori Alfa smiltsērkšķu audzēšana. Saimniecībā iespējams apskatīt smiltsērkšķu audzes. Apmeklētājiem pastāstīs par smiltsērkšķi, tā audzēšanu un novākšanu, labajām īpašībām un pozitīvo ietekmi uz organismu. Smiltsērkšķu produktu ražotnes apskate, degustācija un produktu iegāde.

 

Senās hercogvalsts pilsētas Kuldīgas jaukumu iepazīšana... Ievelciet dziļu elpu. Izelpojiet. Pasmaidiet. Sajūtiet Ventas rumbas ūdens stihijas varenību. Atslābinieties. Šeit nav jāsteidzas. Uz daudzus gadsimtus pieredzējušo ēku fona steiga šķiet nevietā.  Atļaujieties paslinkot Kuldīgā.  Ņemiet piemēru no daudzajiem pilsētas kaķiem, viņi zina, kā izbaudīt laiskuma mirkli. Iekārtojieties ar kafijas tasi vai vīna glāzi ērti vienā no daudzajām Kuldīgas kafejnīcām un atslābinieties.  Tā… Tagad Jūs zinat, kā atpūsties Kuldīgā. Turpiniet. Atkārtojiet vismaz 3x gadā, lai uzturētu sevi formā.

13:30-14:15 Senās Kuldīgas stāsts interaktīvajā muzejā. Aizraujošs piedzīvojums, vieta un telpa, kurā uzzināt, redzēt, sajust, priecāties, skaļi smieties un izbrīnā noelsties, bailēs notrīsēt un sajūsmā iespiegties. Pilsētas mantojums ir arī stāsti, kas veidojuši šo pilsētu, un tie ir gana spoži, postoši, iedvesmojoši un baisi!

Kuldīga ir īsta broša pie Kurzemes krūts. Kurzemes Venēcija, Kurzemes Holivuda.  Ziedu upe pilsētas parkā, kuru rotā skulptores Līvijas Rezovskas fantastiskie darbi. Ūdenskritumi, dakstiņu jumti, šaurās ieliņas kā no pasaku grāmatām... Ventas un Alekšupītes promenādes, gājēju promenāde jeb Kuldīgas Brodveja. Visvecākās - smukās Katrīnas baznīca, kuras tornī nez no kurienes saplaukuši dzejoļi. Restaurētais Kuldīgas vecais rātsnams ar rātslaukumu un tējas dzeršana ar Ēvaldu Valteru. Ūdenskritums „Ventas rumba” kā mežģīne noausta no daudzām mazām krācītēm - platākais ūdenskritums Eiropā -  249 m. Senais ķieģeļu velvju tilts pār Ventu, Alekšupītes ūdenskritums...

Brīvais laiks Kurzemes rausim ar kafiju, aveņu vīnam vai bilžainai pastaigai un vagoniņam Ludim.

Tirdziņi un koncerti Pilsētas dārzā un parkā. Cienāšanās ar Ziv’zup , sklandraušiem vai citiem kurzemnieku gardumiem…

 

Foto pauzes Rendā pie Īvandes ūdenskrituma un Sabilē.

 

~18:00 Kandava. “Dzeja izdaiļo Kandavas vecpilsētu”. Veltījums Latvijas 100- gadei – Kandavas vecpilsētas 5 ēku atjaunotās un apgleznotas ēku fasādes ar Maijas Laukmanes dzeju uz Abavas gleznainā fona, arī ēku fasādes, kuras izdaiļo Ulda Ausekļa dzeja, Guntara Rača dzejolis, Leona Brieža, Knuta Skujenieka dzejas rindas. Mozaīkas siena 7 dienas. Saules pulkstenis pie luterāņu baznīcas. Renovētā mākslas skola. Pulvertornis.

 

Mājupceļš...  Atgriešanās Rīgā ~ plkst. 19:30, tad Ogrē, Lielvārdē, Aizkrauklē.

 

 

  

  

Cenā iekļauts:

  • transporta pakalpojumi;
  • grupas vadītājas - gides pakalpojumi.

 

Iespējamie papildus izdevumi:

  • Smiltsērkšķu saimniecība: 2.50 EUR / bez maksas - bērns līdz 7 g.;
  • Kuldīgas stāsts Interaktīvajā muzejā: 5 EUR;
  • Katrīnas baznīcas tornis Kuldīgā: ziedojums;
  • papildvieta autobusā: 15 EUR;
  • pārējie ēdināšanas un citi personīgie izdevumi.

*Papildus izdevumu cenas var mainīties!

 

 

! Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu, ja tā nav Rīga.

 

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•   Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines