Pārdots! Gleznainā Sēlija rudens zeltā ar alpakām, vīnogām un Krustpils pili

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 09. - 09. oktobris, 2021. gads
Izbraukšanas vieta: Gulbene, Madona
Brīvas vietas: Nav brīvu vietu (Garantēts ceļojums!)

Gulbene-Madona-Krustpils-Jēkabpils-Zasa-"Dzīpari", Bebrenes pag.-Dviete-„Apsītes”, Dvietes pag.-Krustpils-Madona-Gulbene

►Nr. 1 - Ceļojuma programma
►Nr. 2 - Ceļojuma cenā iekļauts, papildus izdevumi, noteikumi
IZBRAUKŠANAS INFO:

Autobuss: balts Volvo vai MAN

Grupas vadītāja-gide: Baiba, T.: +371 26440338

 

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

Izbraukšana plkst. 8:00 no Gulbenes, Kalpaka ielas 27A. (Ceļš ved gar Madonu uz Krustpili.)

Kafijas-wc pauze Krustpils DUS Circle K.

 

Krustpils pils. Pils apskate ar pils gidu, jaunās ekspozīcijas par Jēkabpils un novada vēsturi. Krustpils pils 2. stāvs, ekspozīcija par Jēkabpils pilsētas vēsturi, skatu tornis, izstādes. Skaistā strūklaka, Brūnā Dāma un Baronu Korfu balkons.

 

Zasas muiža un parks. Sēlijas muzejs. Ekskursija ar vietējo gidi leģendām apvītajā, gleznainajā Zasas muižas parkā.

Zasas pagasta krāšņums ir vecais Zasas muižas romantiskais ainavu parks 23 ha platībā, kuram piešķirts vietējās nozīmes īpaši aizsargājamā objekta statuss. Dzirnavu dīķu kaskāde, Mīlestības saliņa, Vilkaču koks, Velna akmens, svētavots un romantiska tiltiņiliepu aleja, veidota barona Zasa laikā. Parku sāka veidot reizē ar Heinriha fon Zasa (viņa vārdā nosaukts arī Zasulauks Rīgā) pils celtniecību. Tas atgādina Gatčinas parku miniatūrā. Muižkungs lielu vērību pievērsa svešzemju kokiem – sudrabapsēm, balteglēm, sudrabvītoliem un valriekstkokiem, aug ciedri, melnā un Veimuta priede un sarkanie kārkli. Blakus parkam kalniņā stāv 1750. gadā celtā baznīca, kas iekļauta Latvijas aizsargājamo pieminekļu sarakstā.

 

Alpaku sala. Šeit vienmēr ir alpaku gadalaiks, atpūta dabas skaņās, alpaku vilnas dzija un adījumi un mazo alpacēnu rotaļas. Iespēja izbraukt ar gruzoviku.

 

Pusdienas Dvietes dzirnavās (kartupeļi, gaļa, salāti, plātsmaize ar vīnogām (rozīnēm), vīnogu lapu tēja, ar vēl zupu klāt: 7 EUR).

 

Vīnogu laiks Sēlijā... Degustācija un senais dārzs ar vīnogulājiem... Pie dabas parka „Dvietes Palienu pļavas” atrodas „Apsītes”, kur dzīvojis un strādājis Latvijā pirmais vīnogu selekcionārs Pauls Sukatnieks. Dārzā apskatāmas gan vietējās, gan introducētās krāšņumaugu, krūmu un kokaugu sugas, arī P. Sukatnieka selekcionētās vīnogu šķirnes.

 

Mājupceļš (~ 2.5 stundas), Dviete-Krustpils-Madona-Gulbene.

 

Cenā iekļauts:

 • autobusa pakalpojumi;
 • gida-grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

Iespējamie papildus izdevumi:

 • Krustpils pils komplekss ar 2 pils gidiem: 6 EUR / 4 EUR - students, skolēns, seniors;
 • Sukatnieka mājas, dārza apskate ar vīnogu degustāciju: 2 EUR;
 • Alpaku sala: 4 EUR;
 • Pusdienas - komplekts ar otro un zupu: 7 EUR;
 • Zasas parks/muzejs ar vietējo gidu: 2 EUR;
 • piemaksa par papildus sēdvietu autobusā: 15 EUR;
 • citi personīgie izdevumi.

*Papildus izdevumu cenas var mainīties.

 

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Papildus informācija:

 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 35 dalībnieki. Grupā plānoti 35-48 dalībnieki.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines