Babilonas skaistais dārzs, pasaule miniatūrā, Palanga no putna lidojuma, dzintars un dinozauri (1 d.)

Dino parks, Māja kājām gaisā, Babilonas dārzs - slavenas arhitektūras celtnes miniatūrā un kūrortpilsēta Palanga pie Baltijas jūras... Izbraukšana: Madona-Aizkraukles dz.st.-Rīga

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 10. - 10. jūnijs, 2023. gads
Izbraukšanas vieta: Madona, Koknese, Aizkraukles dz.st., Lielvārde, Ogre, Rīga
Brīvas vietas: 10+ brīvas vietas (Garantēts!)
Cena: 41.00
Bērns līdz 18 g.: 35.00

Madona-Aizkraukles dz.st.-Ogre-Rīga-Jelgava-Radaiļi-Palanga-Jelgava-Rīga-Ogre-Aizkraukles dz.st.-Madona

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)

Visa pasaule vienā dienā! Dzintara pasaka, dziedošās smiltis, dinozauri un skaistais Babilonas dārzs ar pasauli miniatūrā!

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

Izbraukšana plkst. 5:00 no Madonas "Rimi”, 5:50 no Kokneses, 6:00 no Aizkraukles dzelzceļa stacijas, 6:30 no Lielvārdes, 6:45 no Ogres, „Priedītes”, 7:30 no Rīgas, Zinātņu Akadēmijas laukums, Elijas ielas pusē, ~ 8:10 no Jelgavas. Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam. 

Ceļā rīta kafijas-wc pauze.

~ 11:30-13:00 Dinozauru parks, Zooloģiskais dārzs, Rūķu ciems un Apgrieztā māja. Iespēja pusdienot vai iemalkot kafiju.
Radaiļu muižas parkā brīvā dabā sastopami 52 dinozauri. Pastaigājoties pa parku, milzīgie dzīvnieki sveicina viesus. Tie “atdzīvojas”, rūc un kustina galvas. Parka nelielajā zooloģiskajā dārzā brīvā dabā pastaigājas truši un rok aliņas. Meža ielokā sastapsiet arī mazos ponijus un lamas. Bērniem izveidota arī rūķīšu pilsēta ar veikalu, smēdi...

13:15-14:15 Babilonas dārzs - slavenas arhitektūras celtnes miniatūrā.
“Babilonas dārzā” (Babilonų sodas) aci piesaista precīzas pasaules slavenāko ēku kopijas, kas izvietotas brīnišķīgu augu ielokā. Dārzā atrodas 21 pasaules slavenāko celtņu miniatūras kopijas no četriem kontinentiem: Āfrikas, Āzijas, Eiropas un Austrālijas - Sidnejas opera, Parīzes Triumfa arka, romantiskā Trevi strūklaka, Tadžmahals, Berlīnes Brandenburgas vārti, Londonas tilts un Bigbens…

Parkā ir soliņi, ūdenskritumi un strūklakas, var klausīties katram pasaules reģionam raksturīgo mūziku un apbrīnot  ziedu stādījumus. Dārzā stāda ap 40 000 viengadīgos augus, kas piešķir šim dārzam Lietuvas lielākā ziedu parka statusu!

“Babilonas dārzos” ir ierīkota arī vieta romantikai - līdzās Eifeļa tornim, kur ziedu ekspozīcija sirds formā rosina brīnišķīgām fotogrāfijām.

14:30-17:00 Lietuvas vasaras galvaspilsēta Palanga - kūrortpilsēta pie Baltijas jūras.

Jūrate un Kastītis, Egle - Zalkšu karaliene… Gājēju iela un mols, kas dziļi iestiepjas jūras zilajos ūdeņos.

Brīvs laiks cepelīniem, suvenīru iegādei, varbūt pat peldei jūrā…

Lai redzētu pilsētu no putnu lidojuma, nepieciešams pavizināties ar panorāmas ratu. Palangā nesen uzstādītais panorāmas rats (Palangos apžvalgos ratas) jau kļuvis par vienu no pilsētas simboliem, no tā paveras skaists skats gan uz gājēju ielu, gan molu un jūru.

Palangā ir dažādas kafejnīcas un restorāni, kur var iedzert kafiju un nogaršot lietuviešu nacionālo virtuvi. Ja nevizināmies ar panorāmas ratu, iespējams apmeklēt no gājēju ielas netālo Grāfa Tiškeviča pili ar Dzintaru muzeju, botānisko parku ar dīķīšiem, Egli - Zalkšu karalienes skulptūru, franču dārza ziedu paklājdobēm, rožu dārzu… un Birutes kalnu.

Mājupceļš... Atgriešanās vēlu vakarā: Jelgava - Rīga - Aizkraukles dzelzceļa stacija - Madona.

 

     

Cenā iekļauts:

 • autobusa pakalpojumi;
 • Lietuvas autoceļu nodoklis;
 • gida-grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.);
 • autobusa stāvvietas.

 

Iespējamie papildu izdevumi:

 • Babilonas dārzi + Dinozauru parks + Apgrieztā māja: 24 EUR - pieaugušais, bērns no 5 g. (bērns no 2-4 g., Dinozauru parks + Apgrieztā māja: 13 EUR, Babilonas dārzi - bez maksas);
 • Individuāli: Palangas panorāmas rats: no 10 EUR pers.;
 • Individuāli: Dzintara muzejs: 8 EUR - pieaugušais / 4 EUR - skolēns, students / bez maksas – invalīds, pirmsskolas bērns;
 • piemaksa par papildu sēdvietu autobusā: 20 EUR;
 • ceļojumu veselības apdrošināšana (piedāvājam BTA apdrošināšanu). Iespējams izmantot bezmaksas EVAK karti, sniedz nepieciešamo vai neatliekamo medicīnisko veselības aprūpi (info šeit);
 • ēdināšanas un citi personīgie izdevumi.

Papildu izdevumu cenas var mainīties. 

 


Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: 

 • Derīga LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra;
 • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds, bērniem arī dzimšanas dati);
 • pilna ceļojuma summas apmaksa jāveic 3 dienu laikā no pieteikšanās dienas.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta saskaņā ar samaksas noteikumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

Papildu informācija:

 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Grupā plānoti 30-48 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.

 

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel