Hortenzijas, Bistrampoles muiža, ziemcietes, augļu koki un cepelīni - viss vienā braucienā!

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 24. - 24. augusts, 2024. gads
Izbraukšanas vieta: Aizkraukle, Lielvārde, Ogre, Rīga, Bauska
Brīvas vietas: 10+ brīvas vietas
Cena: 39.00
Bērns līdz 18 g.: 28.00

Aizkraukle-Rīga-Bauska-Bistrampoles muiža, Kučių k.-Pažagieniai-Paņevēža-HORTENZIJU PARKS, KAKŪNAI-Bauska-Rīga-Aizkraukle

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)

Grupas vadītāja: Signe Lūsiņa

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

Izbraukšana plkst. 7:00 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 7:30 no Lielvārdes, 7:45 no Ogres, „Priedītes”, 8:30 no Rīgas, Zinātņu Akadēmijas laukums, Elijas ielas pusē... ~ 9:25 Bauska. Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam... Iekāpšanas vieta jānorāda, piesakoties ceļojumam!

Brokastu pauze pa ceļam.

11:30-13:00 Bistrampoles muižas apskate gida vadībā. Muižas bagātīgā vēsture sākas jau 15. gadsimtā un šodien ir Lietuvas un Polijas kultūrvēsturiskā mantojuma piemineklis. Tā ir pils klasiskā stilā ar skaistu parku, zirgu stalli un citām ēkām. Tagad muižā atrodas viesnīca, restorāns un spa-centrs. Ekskursijas laikā ar vietējo gidu apskatīsim visu kompleksu, uzzināsim muižas noslēpumus un leģendas.

13:30-14:30 Šilagalio Medelynas apmeklējums - ciemosimies dārzā, kur acis priecēs ne tikai ziedi, bet arī dažnedažādi augļu koki un krūmi. Iespēja iegādāties.

Šilagaļu stādaudzētava ir vieta, kas izveidota entuziastiem, kuri mīl augus neatkarīgi no tā, vai tie aug uz zemes gabala, dārzā, uz balkona vai terases. Rūpes par augiem ir ne tikai darbs, kas dod ziedus, augļus vai bagātīgu ražu, bet galvenokārt kustība svaigā gaisā, prieks sazināties ar dabu un gandarījums par rezultātiem.

14:50-15:50 Pusdienas Paņevēžos “Etno Dvaras” (cepelīni, tiks precizēts).

16:00-18:00 Hortenziju pasaku valstībā. Visu krāsu, nokrāsu un šķirņu bagātība. Daiļās hortenziju dāmas spoguļojas parka dīķīšos, fotokameru zibšņos un apmeklētāju smaidīgajās acīs. Šo skaistumu nevar izstāstīt, tas ir jāredz. Stādus iespējams arī iegādāties.

Mājupceļš caur Bausku.

Atgriešanās Rīga (~ plkst. 20:30) - Ogre - Lielvārde - Aizkraukle.

 

   

Cenā iekļauts:

 • autobusa pakalpojumi;
 • gida-grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

Iespējamie papildu izdevumi:

 • Hortenziju parks: 3 EUR pers. grupā;
 • Bistrampoles muižas ekskursija ar vietējo gidi: 5 EUR pers.;
 • pusdienas: ~ 10 EUR pers. (tiks precizēts);
 • piemaksa par papildu sēdvietu autobusā: 25 EUR;
 • personīgie izdevumi.

Papildu izdevumu cenas var mainīties.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: 

 • Derīga LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra;
 • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus: vārds, uzvārds, bērniem arī dzimšanas dati;
 • pilna ceļojuma summas apmaksa jāveic 3 dienu laikā no pieteikšanās dienas.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta saskaņā ar samaksas noteikumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

Papildu informācija:

 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams pakalpojuma sniegšanai ir 35 dalībnieki. Grupā plānoti 35-48 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro travel.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel