Lielākais gaismas laternu ziemas festivāls Visumā “ZIEMASSVĒTKU KOSMOSA STACIJA” un citi brīnumi Pakruojas muižā Lietuvā! (13.01.)

Lieliska dāvana svētkos - ceļojums visai ģimenei! Svētku noskaņas Jonišķeļu muižā un Pakruojas muižā. (Aizkraukle-Rīga)

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 13. - 13. janvāris, 2024. gads
Izbraukšanas vieta: Aizkraukle, Lielvārde, Ogre, Rīga
Brīvas vietas: 10+ brīvas vietas (Garantēts!)
Cena: 37.00
Bērns līdz 18 g.: 27.00

Aizkraukle-Rīga-Bauska-Joniškelis-Pakruoja-Rīga-Aizkraukle

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)

Lieliska dāvana svētkos - ceļojums visai ģimenei! Svētku noskaņas Jonišķeļu muižā un Pakruojas muižā.

Pakruojas muižas barons reiz devās Kosmosā, kur viņu fascinēja nekad agrāk neredzēti burvju brīnumi...

 

 

Grupas vadītāja: Signe Lūsiņa

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

Plānotā programma:

Izbraukšana plkst. 8:30 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 9:00 no Lielvārdes, 9:15 no Ogres, „Priedītes”, 10:00 no Rīgas, Zinātņu Akadēmijas laukums, Elijas ielas pusē. Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam... Iekāpšanas vieta jānorāda, piesakoties ceļojumam!

11:00-12:00 Kafijas pauze un neliela pastaiga Bauskā.

 

13:00-14:30 Jonišķeļu muiža. Joņišķeļu muižas komplekss pirmo reizi vēstures avotos minēts 1684. gadā. Tā tika uzskatīta par vienu no lielākajām un skaistākajām muižām Lietuvā. Muižas komplekss piederēja augstmaņu dzimtai Karpiai. Muižas teritorijā atrodas parks, kurā aug aptuveni 120 dažādu veidu koki. Mūsdienās muižā atrodas Lietuvas Lauksaimniecības institūts un Joniškeļu novadpētniecības muzejs.

 

15:00-16:00 Pusdienas un neliela pastaiga Pakruojas pilsētā.

 

~ 16:30-19:30 Pakruojas muiža - senākā Lietuvas muiža, kurā muižas dzīve turpinās vēl mūsdienās. Lielāko muižas kompleksu Lietuvā rosīgajā 19.-20. gs. mijā veidojuši lepnie, turīgie vācbaltu baroni fon Ropi. Muižas ansamblī ietilpst 26 celtnes, kurās muižnieku dzīve aktīvi risinājusies 19. gs. beigās un 20. gs. sākumā. Pie senajām dzirnavām aplūkojams pilsētiņas simbols - Eiropā vienīgais piecu arku tilts pāri Krojas upei, celts 1821. gadā pēc romiešu tiltu celtniecības paraugiem. Pakruojas muiža EDEN (European Destinations of Excellence) iekļauta 18 pievilcīgāko kultūras tūrisma vietu sarakstā Eiropā.

 

Ziemas festivāls “ZIEMASSVĒTKU KOSMOSA STACIJA” Pakruojas muižā.

Kosmiska izmēra gaismas laternas: planētas un komētas, raķetes un kosmosa stacija (15 hektāru teritorijā!), lidojoši zvaigznāji un ledāji, un vēl miljons atklājumu, burvīgs gaismas un lāzera šovs,  priekšnesumi un dejas ar polārlāčiem, Marsa kanjonu atrakcijas, Ziemassvētku vecīša rezidence Galaktikas plašumā, rūķu ziemas dāvanu manufaktūras, visuma gardumu un gastronomisko atklājumu gadatirgus, debešķīgo garšu beķereja, Ziemeļzvaigznes Ziemassvētku pasts ar tās vēstnesi kamieli Blindu, kosmiskais Žaldoks no Jupitera.

Tikmēr muižas otrajā pusē atklājiet citu, nezināmu pasauli - okeāna dzīļu pasauli - ārkārtīgi interesanta un noslēpumaina.

Kosmoss un okeāna dzīles ir divas dažādas, interesantas pasaules. Šajā visā Visumā vislielākajā festivālā būs iespēja atklāt tās abas. Izpētiet ikvienu pārdabisku būtni ar bērnišķīgu zinātkāri un bailēm no agrāk nepieredzētā, apbrīnojiet to krāsas un pilnībā aizbēdziet no ikdienas, pārkāpjot nezināmā robežas.

 

Festivāla gastronomija. Visuma gardumu gadatirgus un Gastronomiskie atklājumi tajā, karstie dzērieni un uzkodas zem klajas debess un kur nu vēl svētku tirdziņa gardumi! Muižas restorāni viesmīlīgi aicinās uz sātīgām ziemas vakariņām. Rūķu Ziemas Dārgumu Manufaktūras ar mīlestību sagatavojušas labākās dāvanas - no audumiem, māla, medus un vaska, smaržu kolekcija un dažādi pārsteigumi no citām planētām.

 

Mājupceļš... Atgriešanās Rīga (~ plkst. 21:30) - Ogre - Aizkraukle.

 

             

 

Cenā iekļauts:

 • autobusa pakalpojumi;
 • gida-grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

Iespējamie papildu izdevumi:

 • Pakruojas Gaismas Festivāls: 16 EUR - pieaugušais;
  12 EUR - bērns no 5 g., skolēns, students, pensionārs.
  Ģimenes biļetes jāpiesaka iepriekš: 2 + 1 (divi pieaugušie un bērns no 5-17 g.) - 38 EUR / 2 + 2 (divi pieaugušie un divi bērni no 5-17 g.) - 48 EUR;
 • Joniškeļu muiža: 3 EUR/ /pers.;
 • piemaksa par papildu sēdvietu autobusā: 20 EUR;
 • suvenīri un citi personīgie izdevumi.

Papildu izdevumu cenas var mainīties.

 

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus: vārds, uzvārds, bērniem arī dzimšanas dati;
 • pilna ceļojuma summas apmaksa jāveic 3 dienu laikā no pieteikšanās dienas.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta saskaņā ar samaksas noteikumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: 

 • Derīga LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra;
 • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

Papildu informācija:

 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Grupā plānoti 30-48 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro travel.

 

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel