Ziedu, mākslas un mīlas festivāls “Sapnis vasaras naktī” Pakrojas muižā!

Ceļojums visai ģimenei! Remiro travel pasakas par ziediem...

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 10. - 10. augusts, 2024. gads
Izbraukšanas vieta: Aizkraukle, Lielvārde, Ogre, Rīga
Brīvas vietas: 10+ brīvas vietas (Garantēts!)
Cena: 38.00
Bērns līdz 18 g.: 26.00

Aizkraukle-Rīga-Naisi-Šauļi-Pakroja-Rīga-Aizkraukle

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

Izbraukšana plkst. 7:30 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 8:00 no Lielvārdes, 8:15 no Ogres „Priedītes”, 8:20 no Ikšķiles pieturas, 9:00 no Rīgas, Zinātņu akadēmijas laukums, Elijas ielas pusē. Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam...

Iespējams pieteikt iekāpšanu Jelgavā ~ plkst. 9:40 vai posmā Rīga - Eleja. Iekāpšanas vieta jānorāda, piesakoties ceļojumam!

 

Naisi (Naisiai) - neparastais ciematiņš, Baltu Dievu pļavas muzejs-dārzs ar iespaidīgo Baltu arēnu. Lietuvas mini kultūras pilsēta. Lietuviešu seno dievību skulptūras Naisu parkā ar ainaviskiem pastaigu celiņiem, 16 m augstiem vaļņiem ar lielisku skatu, Saules un Uguns laukumu un Alkas kalnu. Balstoties uz lietuviešu, latviešu un prūšu mitoloģiju, arheoloģiskajiem pētījumiem, folkloru, etnogrāfiju, izziņas takas veidotāji vēsta par baltu kultūru, mītiem, senās reliģijas vērtībām... Naisu parkā ir arī divi plaši dīķi ar smilšu pludmalēm, skaistām dažādu krāsu ūdensrozēm un interesantiem objektiem, no kuriem pats neparastākais ir Trušu un eņģeļu sala.

 

Šauļi lepojas ar gājēju bulvāri - Viļņas ielu. Viens no senākajiem bulvāriem Eiropā. Pilsētas iedzīvotāju un viesu iecienītā kājāmgājēju iela rotājusies ar oriģinālu mazo arhitektūru! Pastaiga Viļņas ielā, vēsturiskajā centrā. Šauļu katedrāle, milzu lapsa… Pastaiga pilsētā un brīvais laiks gājēju ielā, ko rotā interesantas skulptūras un jauki veikaliņi.

Konfekšu fabrika „Rūta” jau vairāk nekā simts gadus kārdina garāmgājējus ar saldām šokolādes, karameles, grauzdētu riekstu un vārāmu ogu smaržām... Šokolāde pie kafijas un šokolāde mājiniekiem Rūtas šokolādes firmas veikalā. 

 

15:00-17:30 Pakrojas muiža un vasaras ziedu festivāls!

Pakrojas muiža - lielākais muižas komplekss Lietuvā, kuru rosīgajā 19.-20. gs. mijā veidojuši lepnie, turīgie vācbaltu baroni fon Ropi. Muižas ansamblī ietilpst 26 celtnes, kurās muižnieku dzīve aktīvi risinājusies 19. gs. beigās un 20. gs. sākumā. Pie senajām dzirnavām aplūkojams pilsētiņas simbols - Eiropā vienīgais piecu arku tilts pāri Krojas upei, celts 1821. gadā pēc romiešu tiltu celtniecības paraugiem. Pakrojas muiža EDEN (European Destinations of Excellence) iekļauta 18 pievilcīgāko kultūras tūrisma vietu sarakstā Eiropā.

6. vasaras ziedu festivāls! Šekspīra lugas iedvesmots “Ziedu, mākslas un mīlestības festivāls” ir Eiropā lielākais vasaras ziedu, vēsturiskās arhitektūras, vizuālās un skatuves mākslas festivāls.

Bēgšana no ikdienas uz V. Šekspīra lugas “Sapnis vasaras naktī” pasakaino pasauli, kurā jūs gaida bezgalīga ziedu jūra, aizraujošas mehāniskā teātra izrādes, teātra aktieru un akrobātu priekšnesumi, nāvējoši triki un tehniskie brīnumi, neticami piedzīvojumi pieaugušajiem un izklaide bērniem katru dienu!

 • ZIEDI

15 hektāru plašajā teritorijā būs iespējams paviesoties Šekspīra pasaulē: apskatīt milzu skulptūru parku, ko veidojuši slaveni lietuviešu mākslinieki.

Nebeidzama krāsainā miljonu ziedu jūra maģiskajā ziedputekšņu plīvurā apburs ikvienu, kas ienāks muižas dārzā. Dabas mūzikas pavadībā šūpojošie ziedi pārvērtīs dārzu par dzīvu, smaržīgu mākslas darbu, kurā ikviens var ļauties svētku noskaņām.

 • MĀKSLA

Neaizmirstami akrobātu un cirka mākslinieku priekšnesumi. Viņu meistarība un drosme liks jums pārsteigumā un apbrīnā noelsties, bet krāšņie tērpi atraisīs iztēli un aizvedīs uz pasaku pasauli.

Iespaidīgās mehāniskā teātra izrādes, kas priecēs gan bērnus, gan pieaugušos. Festivālā tiks atdzīvināts mehāniskais teātris - teātra mākslas paveids, kas datēts ar 19. gadsimtu. Un tam būs nepieciešama ne tikai aktieru, bet arī pašu festivāla dalībnieku palīdzība.

 • MĪLESTĪBA

Mazos muižas apmeklētājus priecēs cirka priekšnesumi, izrādes bērniem, lauku sētas dzīvnieki, senais karuselis, krāšņā ziedu pils, lustīgie svētku tēli un slavenais muižas iemītnieks – kamielis.

Festivāla apmeklētājus sagaida arī daudzi citi piedzīvojumi! Muižā darbosies traktieris, muižas restorāni, muižas aptieka un tējnīca, kur ieturēt sātīgas pusdienas vai veldzēties ar dzērieniem.

Mājupceļš ~ 2 stundas. Atgriešanās Rīga ( ~ plkst. 20:00) - Aizkraukle.

 

  

   

  

Cenā iekļauts:

 • autobusa pakalpojumi;
 • gida-grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.);
 • Lietuvas ceļa nodoklis un autobusa stāvvietas.

 

Iespējamie papildu izdevumi:

 • Ziedu festivāls “Sapnis vasaras naktī”, bez muižas apskates (biļete grupā): 22 EUR - pieaugušais / 18 EUR - bērns no 12 g., students, pensionārs, invalīds / 12 EUR - bērns no 6-11 g. / bez maksas - bērns līdz 5 g.; 
 • piemaksa par papildu sēdvietu autobusā: 25 EUR;
 • personīgie izdevumi.

 

BEZMAKSAS IEEJA ZIEDU FESTIVĀLĀ: 1. I grupas invalīdiem kopā ar pavadošo personu. 2. Bērniem ar invaliditāti un viņu pavadošajai personai. 3. Vecāka gadagājuma cilvēkiem, kuri jau sasniedza 80 gadu vecumu. Ja viņu pavada cita persona, pavadošajai personai ir jāiegādājas biļete. Pie ieejas nepieciešams uzrādīt invaliditāti vai attiecīgo vecumu apliecinošu dokumentu.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • derīga LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra;
 • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus: vārds, uzvārds, bērniem arī dzimšanas dati;
 • pilna ceļojuma summas apmaksa jāveic 3 dienu laikā no pieteikšanās dienas.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta saskaņā ar samaksas noteikumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

Papildu informācija:

 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams pakalpojuma sniegšanai ir 35 dalībnieki. Grupā plānoti 35-48 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro travel.

 

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel