“Sapnis vasaras naktī” - ziedu festivāls Pakruojas muižā, cepelīni un H. Frenkeļa villa Lietuvā!

Ceļojums visai ģimenei!

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 07. - 07. septembris, 2019. gads
Izbraukšanas vieta: Lielvārde, Ogre, Rīga
Brīvo vietu skaits: 5 brīvas vietas (Garantēts ceļojums)
Cena: 25.00
Cena bērnam: 20.00 līdz 18 g.

Lielvārde-Rīga-Šauļi-Pakruoja-Rīga-Lielvārde

►Nr. 1 - Ceļojuma programma
►Nr. 2 - Ceļojuma cenā iekļauts, papildus izdevumi, noteikumi

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

Izbraukšana plkst. 8:00 no Lielvārdes, 8:15 no Ogres „Priedītes”, 9:00 no Rīgas, Zivju paviljona galā ar skatu uz Daugavas pusi.

Iespējams pieteikt iekāpšanu Jelgavā vai posmā Rīga - Eleja.

Wc - kafijas pauze Elejā.

 

Šauļi – Saules un festivālu pilsēta, kuras simbols Zelta strēlnieks.

 

12:00 Taverna Juone Pastuoge un cepelīni (pilnā porcijā 2 cepelīni, var pieteikt ar gaļu vai biezpienu, cena porcijai: 4.50 EUR. (Precīzu ēdāju skaitu jāzina 3 dienas pirms brauciena!)

 

13:00 Slavenas ebreju ģimenes, Haima un Doras Frenkeļu villa ar terasi, parku un greznu strūklaku - viena no populārākajām kultūrtūrisma vietām Ziemeļlietuvā. Villa ir moderna stila arhitektūras būve, kas apbur ar interjerā saglabājušos koka apdari, grezniem lipinājumiem, glezniecības fragmentiem. Divstāvu villā ierīkota stilizēta muzeja ekspozīcija „Provinces muiža un pilsēta XIX gs. vid. – XX gs. vid.”, kas atspoguļo bagātas muižas dzīvi, muižnieku sadzīvi, kultūras un mākslas intereses. Villas telpās iepazīsim arī Šauļu pilsētu un Lietuvas ebreju kultūru.

 

Pakruojas muiža - lielākais muižas komplekss Lietuvā, kuru rosīgajā 19. - 20. gs. mijā veidojuši lepnie, turīgie vācbaltu baroni fon Ropi. Muižas ansamblī ietilpst 26 celtnes, kurās muižnieku dzīve aktīvi risinājusies 19. gs. beigās un 20. gs. sākumā. Pie senajām dzirnavām aplūkojams pilsētiņas simbols - Eiropā vienīgais piecu arku tilts pāri Krojas upei, celts 1821. gadā pēc romiešu tiltu celtniecības paraugiem. Pakruojas muiža EDEN (European Destinations of Excellence) iekļauta 18 pievilcīgāko kultūras tūrisma vietu sarakstā Eiropā.

  
Jaunums! Vasaras ziedu festivāls “Sapnis vasaras naktī” Pakruojas muižā!

Šovasar Pakruojas muižā uzplauks pirmais vasaras ziedu festivāls “Sapnis vasaras naktī,” kura tapšanu iedvesmojusi V.Šekspīra luga ar šādu pašu nosaukumu. 

Festivāla ietvaros muižas teritorijā būs apskatāmas majestātiskas 2-6 m augstas ziedu skulptūras, no ziedu stādiem veidoti ornamenti, karaliskas ziedu kompozīcijas – kopskaitā nu jau iestādīti vairāk kā pusmiljons daudzkrāsainu vasaras ziedu, kas krāšņi ziedēs visas vasaras garumā. 

Uz festivāla skatuves tiks izspēlētas Šekspīra lugas, būs iespēja baudīt gardus ēdienus, darboties parfīma darbnīcā un atklāt mīlas ekstrakta tapšanas noslēpumus, posties senos tērpos, baroneses pavadībā apstaigāt pili, bišu dravu, vilnas velšanas un šūšanas darbnīcu, senās tehnikas muzeju un griezties maģiskos karuseļos. Tas viss, kā sola festivāla rīkotāji, vainagosies ar krāšņām kāzām... 

 

Mājupceļš...  Atgriešanās Rīgā ap plkst. 21:00, tad Ogrē, Lielvārdē.

 

 

 

Cenā iekļauts:

  • tūristu klases autobusa noma;
  • gida-grupas vadītāja pakalpojumi.

 

Iespējamie papildus izdevumi:

  • Festivāls “Sapnis vasaras naktī”: 16 EUR - pieaugušais / 12 EUR - pensionārs, skolēns, students, bērns, invalīds;
  • H. Frenkeļa villa (ieejas maksa + audio gids krievu valodā): 3 EUR – pieaugušais / 1.50 EUR - skolēns, students, pensionārs;
  • pusdienas - 2 cepelīni: 4.50 EUR pers.; Jāpiesaka iepriekš!
  • papildvieta autobusā: 15 EUR;
  • suvenīri un citi personīgie izdevumi.

*Papildus izdevumu cenas var mainīties.

 

Valūtā Lietuvā: EUR (eiro).

 

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.


 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: 

  • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga ceļošanai;
  • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

 


Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu 
 

Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines