Jaungada lustes Viļņā!

Svētku sajūtu mirkļi Krekenavā, Ķēdaiņos, Širvintos un Ukmerģē

2 Dienas
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 31. decembris - 01. janvāris, 2025. gads
Izbraukšanas vieta: Rīga
Brīvas vietas: 10+ brīvas vietas
Cena: 101.00
Bērns līdz 17 g.: 85.00

Rīga-Krekenava-Ķēdaiņi-Viļņa-Ukmerģe-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)
Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

1. diena, 31.12.2024. - otrdiena

Izbraukšana plkst. 9:00 no Rīgas, Zinātņu Akadēmijas laukums, Elijas ielas pusē. Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam... Iekāpšanas vieta jānorāda, piesakoties ceļojumam!

Rīta kafijas pauze Raybonis.

12:00-12:30 Krekenavas reģionālā parka skatu tornis.

Vai gan nebūtu jauki paraudzīties uz Lietuvas vidienes līdzenumiem no putna lidojuma augstumiem? Uzkāpiet pa Krekenavas reģionālā parka skatu torņa 125 pakāpieniem, un nokļūsiet 25 metru augstumā esošajā skatu laukumiņā. No turienes redzēsiet, cik daiļi līkločos izvijas tumšā Nevēžas upe, kādus labirintus veido tās vecupes, kā dzīvo krekenavieši un tuvējās apkārtnes ļaudis. Redzēsiet, cik tālu plešas Lietuvas vidienes līdzenumi, un kā ainavu atdzīvina tajos iespiedusies Nevēžas ieleja.

13:00-14:00 Pusdienas Ķēdaiņos, “Beneto karčema" - zupa, pamatēdiens un dzēriens: 12 EUR pers.

14:00-15:00 Ekskursija Ķēdaiņos vietējā gida vadībā. 

Ķēdaiņi ir pazīstami kā Lietuvas Gurķu galvaspilsēta, katru gadu tiekot svinēti arī Gurķu svētki. Uz ielas gan no gurķiem nav ne vēsts. Ķēdaiņi ir vieni no vecākajām pilsētām Lietuvā, Livonijas hronikā minēti jau 14. gadsimtā. Tādēļ vecpilsēta ir tik skaista.

No 17. gadsimta līdz 18. gadsimta otrajai pusei tieši Kedaiņos bija izvietojusies Baltijas reģionā lielākā skotu kopiena. Ekskursijas laikā uzzināsim, kā skoti tieši Kedaiņos atrada savu "apsolīto zemi", kuras skotu būvētās ēkas Vecpilsētā saglabājušās līdz mūsu dienām un kādi simboli liecina par viņiem. Mēs redzēsim gan skotu tirgoņu namus, gan skotu izcelsmes pilsētas mēra namu.

16:30-17:00 Ziemas pasaka Širvintos. Vai maza pilsētiņa var uzburt lielu pasaku pili? Jā, var! Brauksim skatīt un baudīt.

Pa ceļam iepirkšanās svētku galdam veikalā Norfa pie Viļņas.

19:00 Ierašanās Viļņā, iekārtošanās modernā viesnīcā Panorama Hotel 3*. Viesnīca atrodas Viļņas centrā, 5-10 min. gājiena attālumā no vecpilsētas un 15 min. gājiena attālumā no katedrāles laukuma un skaistās Viļņas egles. No viesnīcas piektā stāva paveras panorāmas skats uz Viļņu.

Vakara sajūtu pastaiga Viļņas centrā kopā ar grupas vadītāju.

Brīvs laiks vakariņām, pastaigām un naksnīgās pilsētas baudīšanai.

Jaunā gada sagaidīšana – svētku pasākumi, salūts un muzikāls šovs Viļņas katedrāles laukumā!

 

2. diena, 01.01.2025. - trešdiena

Brokastis.

11:00-13:00 Ekskursija gida vadībā Viļņā.

Lietuvas galvaspilsētas vēsturiskais centrs ir ierakstīts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā un rāda, cik dabiski pilsēta ir attīstījusies gadsimtu gaitā. Mūsdienās Viļņas vecpilsētu uzskata par vienu no skaistākajām Eiropā. Atvērtība dažādām nācijām, kultūrām, reliģijām un izpausmes formām allaž ir bijusi un joprojām ir šīs pilsētas vizītkarte.

14:30-16:00 Neliela pastaiga un foto mirkļi Ukmerģē.

Lietuvā ir tikai divas pilsētas, kuru centrā atrodas pilskalns. Un Ukmerģe ir viena no tām. Var uzkāpt senā kurgānā pa spirālveida dzelzs celiņu. Daudzi zina, ka Viļņas vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, jo tas ir viduslaiku pilsētas būvēšanas un plānošanas paraugs, kas ir labi saglabājies. Ukmerģe arī var lepoties ar savu seno pilsētu, kas ir saglabājusies no XIX gadsimta beigām – XX gadsimta sākuma. Turklāt tās nav atsevišķi stāvošās tā laikmeta ēkas, bet veseli bruģakmens kvartāli un ielu posmi.

Mājupceļš. Ierašanās ap plkst. 20:00 Rīgā.

 

     

Cenā iekļauts:

 • autobusa pakalpojumi;
 • ceļu nodoklis Lietuvā;
 • 1 nakts viesnīcā Panorama Hotel, 2 vai 3-vietīgā numuriņā;
 • brokastis;
 • gida-grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

Iespējamie papildu izdevumi: (1 pers.)

 • Ekskursija Kēdaiņos ar vietējo gidu: 1.50 EUR pers.;
 • Ekskursija Viļņā ar vietējo gidu: 2.50 EUR pers.;
 • Pusdienas Kēdaiņos, "Beneto karčema" - zupa, pamatēdiens un dzēriens: 12 EUR pers.;
 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 25 EUR (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu);
 • piemaksa par papildu sēdvietu autobusā: 35 EUR;
 • personīgie izdevumi.

Papildu izdevumu cenas var mainīties.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: 

 • Derīga LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra;
 • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus: vārds, uzvārds, bērniem arī dzimšanas dati;
 • veikt 25 EUR personai rezervācijas maksu - avansa iemaksu (jāveic 3 dienu laikā);
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 15.11.2024.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta līdz maksāšanas kārtībā norādītajiem datumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:

 • ja līdz brauciena sākumam atlikušas vairāk kā 45 dienas, tiek zaudēta rezervācijas maksa;
 • ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk kā 45 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

 

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

 

Papildu informācija:

 • Remiro travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (piemēram, nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu un valūtas kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Grupā plānoti 30-48 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro travel.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel