JAUNUMS! Ziedu parāde un tulpju svētki Holandē (9 vietas!)

Nīderlandes un Vācijas ziedošais pavasaris! Pieteikšanās līdz 15.01.!

7 Dienas
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 17. - 23. aprīlis, 2024. gads
Izbraukšanas vieta: Aizkraukle, Lielvārde, Ogre, Rīga, Bauska
Brīvas vietas: 9 brīvas vietas (Garantēts!)
Cena: 650.00
Akcijas cena: 595.00 spēkā līdz 15.12.2023
Bērns līdz 14 g.: 505.00

Aizkraukle-Rīga-Lagow-Hannovere-Brēmene-Keukenhofa-Volendama-Edama-Leuvardēna-Amstelvena-Amsterdama-Leuvardēna-Walsrode-Magdeburga-Schopsdorfa-Potsdama-viesnīca Polijā-Rīga-Aizkraukle

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)
! Meklējam istabas biedri - sievieti, dzīvošana numuriņā kopā ar otru sievieti!
 

 

Nīderlandes un Vācijas ziedošais pavasaris! Pieteikšanās ceļojumam līdz 15. janvārim!

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

1. diena, 17.04. - trešdiena
Izbraukšana plkst. 6:00 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 6:30 no Lielvārdes, 6:45 no Ogres, “Priedītes”, 7:30 no Rīgas, Zinātņu Akadēmijas laukums, Elijas ielas pusē, 8:20 no Bauskas DUS „Circle K”. Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam... Iekāpšanas vieta jānorāda, piesakoties ceļojumam!

Lietuva, pusdienu pauze Polijā...

Nakšņošana plānota viesnīcā Nevada Hotel 3*, Lagow.


2. diena, 18.04. - ceturtdiena

Brokastis.
Burvīgas pildrežģu mājiņas kā no pasakas „Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”, Hannoveres skaistā vecpilsēta Altstadt, iespaidīgas baznīcas un Tirgus laukums, romantiski izgaismotais Jaunais Rātsnams un Maschsee - mākslīgais ezers Hannoveres sirdī.

Brēmene, pilsēta, kur sākas skaistās pasakas, brāļu Grimmu dzimtā vieta, sena Hanzas pilsēta Vēzeres upes grīvā ar šaurajām ieliņām un leģendām. Brēmenes Rolands, Rātsnams un Brēmenes muzikanti.

Kādā no kafejnīcām, ko te sauc Knigge, noteikti nogaršojiet tradicionālo Brēmenes saldumu – Kluten - šokolādes loksne ar piparmētru pildījumu. Vērts nogaršot arī sarkano marmelādi ar Butterkucheni – rauga kūku ar daudz sviesta, cukura un mandelēm.

Šnoras kvartāls - skaistas un senas Brēmenes ielas, nosaukums cēlies no vārda Schnoor, kas nozīmē "virve". Agrāk šajā vietā tika ražotas virves.

Nakšņošana viesnīcā Ibis budget Hotel Bremen City Center, Brēmenē.

 

  

 

3. diena, 19.04. - piektdiena

Brokastis.

Dodamies uz Nīderlandi.

Keukenhofas ziedu dārzs, kas tulkojas kā Virtuves dārzs, lepojas ne vien ar tulpēm. Pasaulē lielākais sīpolpuķu dārzs Keukenhof ir 28 ha liels slēgts dārzs, kuru sadala kanāli un takas starp krokusu, hiacinšu, tulpju un narcišu laukiem. Krāšņo ziedu paklāju veido vairāk nekā 7 miljoni ziedošu tulpju un citu sīpolpuķu.

Volendama - neliela zvejnieku pilsētiņa ar suvenīru veikaliņiem, kuros pārdevēji parasti tērpušies tautastērpos, kas tiek valkāti ar lepnumu arī ikdienā. Edama – Edamer siera dzimtene. Jau 12. gadsimtā zemnieki un zvejnieki uzcēla būdas Ije upes krastos. Ciems pamazām auga un kļuva turīgs, pateicoties kuģu būvei un tirdzniecībai.
Brauciens pa 30 km garo Afsluitdijk dambi. Tā celtniecības plānu izstrādāja jau 1891. gadā, taču tikai 1918. gadā Parlaments pieņēma lēmumu aizvērt jūras līci, pasargājot piekrastes iedzīvotājus no postošiem plūdiem. Dambja celtniecība tika uzsākta 1927. gadā un turpinājās līdz 1933. gadam. Uz skatu torņa lasāms uzraksts: “Dzīva tauta ceļ savai nākotnei!”

Nakšņošana plānota 2 naktis Leuvardēnā, viesnīca WestCord WTC Hotel Leeuweaden.

 

   

 

4. diena, 20.04. - sestdiena

Brokastis.

20. aprīlis - diena, kad Nīderlandē notiek ikgadējā ziedu parāde – gājiens karnevāls Bloemencorso. Ziedu gājienu atklās Nordvijkas pilsētā un tas notiks 40 km garumā līdz pat Hārlemas pilsētai. Parādē piedalīsies 20 milzīgas ziedu platformas, aptuveni 30 dažādu luksusa auto, kuri būs dekorēti ar simtiem tūkstošiem dažādu ziedu, kā arī mūzikas grupas. Neaizmirstams piedzīvojums un iespaidi!

Clara Maria siera un tupeļu ferma Amstelvenā, kurā redzams, kā gatavo sieru un koka tupeles.

Amsterdamu veido apmēram 90 saliņas, kas savienotas ar vairāk nekā tūkstoš tiltiem. Rakstos pilsēta pirmo reizi minēta 13. gs. kā zvejnieku apmetne. Tās nosaukums ir cēlies no vārda Amstelreddamme, kas nozīmē “Amstelas upes dambis”. Nīderlandes Zelta laikmetā (17. gs.) Amsterdama bija viena no lielākajām ostām pasaulē. Pilsētas kanālu lokos joprojām ir saglabājušās Zelta laikmeta greznās ēkas. Royal Coster diamonds - dimanti un brauciens ar kuģīti pa kanāliem.

Nakšņošana plānota Leuvardēnā, viesnīca WestCord WTC Hotel Leeuweaden.

 

5. diena, 21.04. - svētdiena

Brokastis.

Ziedošā Vācija!

Walsrode Weltvogelpark – putni un ziedi. Pavasarī parkā uzzied dažādi dekoratīvie augi, un šajā gadalaikā tas vienlaicīgi ir gan putnu parks, gan botāniskais dārzs. Putnu dārzā ir vairāki aviāriji un brīvdabas iežogojumi. Apmeklētāji tur var aplūkot brīvi lidojošus putnus apstākļos, kas pēc iespējas pietuvināti to dabiskajai videi. Plašā brīvdabas laukumā tiek demonstrēti piekūnu, papagaiļu un citu putnu lidojumi. Skatītājiem iespējams vērot dzīvnieku barošanu, kā arī piedāvāta iespēja pašiem piedalīties atsevišķu sugu barošanā. Sugu skaita un platības ziņā tas ir pasaulē lielākais putnu parks. Zoodārzā mītošās vairāk kā 675 sugas pārstāv visus zemeslodes kontinentus un klimatiskās zonas.

Magdeburga. Iespaidīgā gotiskā Doma (Sv. Maurīcija un Katrīnas) katedrāle. Rozīgā “Zaļā citadele” (Grüne Zitadelle), tā ir pēdējais arhitekta Frīdensreiha Hundertvasera projekts.

Nakšņošana viesnīcā Schopsdorfā, A2 Hotel in Schopsdorf Schopsdorfer.

 

  

 

6. diena, 22.04. - pirmdiena
Brokastis.

Brauciens caur Vāciju, Poliju. Potsdamas parks pavasarī.

Iepirkšanās un pusdienu pauze Vācijā (plānots A10).

Nakšņošana viesnīcā Polijā.  

 

7. diena, 23.04. - otrdiena

Brokastis.

Brauciens mājup. Polija, Lietuva.
Pusdienu pauze Polijā...
Atgriešanās Latvijā... Rīga (pēc plkst. 21:00) - Ogre - Aizkraukle.

 

  

Cenā iekļauts:

 • autobusa pakalpojumi;
 • degvielas izmaksas, ceļu nodokļi;
 • dzīvošana tūristu klases viesnīcās (2-vietīgi numuri ar ērtībām; trīsvietīgie numuri jāpieprasa, numuru skaits ierobežots);
 • 6 brokastis;
 • gida-grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu valodā).

 

Iespējamie papildu izdevumi: (1 pers.)

 • Ziedu izstāde Keukenhof (biļetes jāpiesaka un jāapmaksā līdz 05.03.): 23 EUR / 9 EUR - bērns no 9-17 g.;
 • Weltvogelpark: 19 EUR;
 • vizināšanās Amsterdamas kanālos: ~ 20 EUR;
 • ceļojumu veselības apdrošināšana uz brauciena laikuBTA optimālā programma: 15.41 EUR - pers. līdz 64 g. / 30.83 EUR - pers. no 65-74 g.;
 • piemaksa par papildu sēdvietu autobusā: 125 EUR;
 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 190 EUR (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu);
 • personīgie izdevumi, ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos, pilsētas sabiedriskais transports.

Papildu izdevumu cenas var mainīties.

 

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • Derīga LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra;
 • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus: vārds, uzvārds, personas kods, pases vai ID kartes numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk;
 • veikt 100 EUR personai rezervācijas maksu - avansa iemaksu (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 300 EUR personai jāveic līdz 05.01.2024.;
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 05.03.2024.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta līdz maksāšanas kārtībā norādītajiem datumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

! Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:
•   ja līdz brauciena sākumam atlikušas vairāk nekā 60 dienas, tiek ieturēta rezervācijas maksa;
•   ja 60-45 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•   ja 45-30 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•   ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 30 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.
Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

Papildu informācija:

 • Remiro travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (piemēram, nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja kāds objekts neparedzamu apstākļu dēļ nav pieejams apskatei vai sarežģī tekošu, normālu pārējo objektu apskati, tas tiek aizvietots ar citu.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu un valūtas kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Grupā plānoti 30-44 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro travel.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel