„Īstā” Ukraina: Ļvova un Aizkarpati Līgo svētkos!

Ļvova, Užgorodas, Mukačevas un Šenbournas pilis, pilsētu vēsturiskie centri, Karpatu kalnu ainavas, Sinevaras ezers un Šipotas ūdenskritums. Pelde termālos baseinos un Aizkarpatu gardumi...

6 Dienas
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 20. - 25. jūnijs, 2022. gads
Izbraukšanas vieta: Aizkraukle, Lielvārde, Ogre, Rīga
Brīvas vietas: 10+ brīvas vietas (Garantēts!)

Aizkraukle-Rīga-Zamosča-Ļvova-Mukačeva-Beregovo-Sinevaras ezers-Boržavas gleznainā ieleja-Užgoroda-Ļubļina-Rīga-Aizkraukle

►Nr. 1 - Ceļojuma programma
►Nr. 2 - Ceļojuma cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi

! Meklējam istabas biedri - sievieti, dzīvošana numuriņā kopā ar otru sievieti 

! Meklējam istabas biedru - vīrieti, dzīvošana numuriņā kopā ar otru vīrieti

 

 

Ukrainā skatīsim Eiropas mākslas un arhitektūras pērli Ļvovu, izcilos vēstures pieminekļus: Užgorodas, Mukačevas un Šenbournas pilis, pilsētu vēsturiskos centrus, daiļas koka baznīcas, 

Karpatu kalnu valdzinošās ainavas, Sinevaras ezeru un Šipotas ūdenskritumu.

Vēl mūs gaida peldēšanās termālos baseinos un Aizkarpatu gardumi…

 

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

1. diena, 20.06. - pirmdiena

Izbraukšana plkst. 6:00 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 6:30 no Lielvārdes, 6:45 no Ogres „Priedītes”, 7:30 no Rīgas, Zivju paviljona galā ar skatu uz Daugavas pusi, 8:30 no Bauskas. Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam...

Ceļš cauri Lietuvai un Polijai.

Pusdienu pauze Polijā.

Nakšņošana viesnīcā 2-vietīgos numuriņos Zamosčā, Junior Hotel, Polija.

 

2. diena, 21.06. - otrdiena

Brokastis.

Sveika, Ukraina!

Ļvova - Rietumu Ukrainas centrs. Pilsēta gandrīz nav cietusi karos, tādēļ arī apbūve, kurā pārstāvēts vairums Eiropas arhitektūras stilu, ir tik harmoniska. Ļvovas unikālo raksturu veido daudzu kultūru tradīcijas, kas te ienākušas dažādos periodos un dažādu kungu valdīšanas laikos. Ļvovas vecpilsēta ir ietverta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Vecpilsētas apskate ar vietējo gidu (krievu val.). „Ļvovas ielu labirinti”, kur 16.-18. gs. celtnes ar krāšņiem akmenī kaltiem rotājumiem sacenšas daiļumā un ar īpašas kafijas aromātu vilina romantiskās kafejnīcas. 14.-15. gs. nocietinājumi, Uspenskas baznīcas ansamblis, dominikāņu klosteris. Tirgus laukuma ansamblis - vēlīnās renesanses pērle: pilsētas Rātsnams, senais Austrumu stūrītis - armēņu kvartāls ar 14. gs. Armēņu baznīcu. Brīvības prospekts - eklektisma un moderna īpatnējs savienojums ar izcilo Operas teātri, kas tiek dēvēts par visskaistāko Eiropā.

Brīvais laiks Ļvovā - pasēdēt kādā restorānā, nopirkt suvenīrus, baudīt nesaspringto vecpilsētas atmosfēru nesteidzīgā pastaigā.

Vakarā piedāvājam piedalīties papildus ekskursijā: (minimālais dalībnieku skaits: 10 personas)

 • Plkst. 21:00 „Ļvovas naktssargi” (13 EUR), 2 stundas. Kad saulīte paslēpjas aiz horizonta, sargāt pilsoņu mieru Ļvovas ielās dodas Naktssargs. Mums radīsies iespēja viņam gan palīdzēt, gan  uzzināt visus naksnīgās pilsētas noslēpumus. Kurš gan cits, ja ne viņš, kas dzīvo jau kuro gadsimtu, zina visu par seno pilsētu... Negaidītas tikšanās, šausminošas leģendas, spoki, slepeni rituāli, noslēpumainas ieliņas un tumši nostūri… Par labu darbiņu Naktssargs pacienās ar gardu tēju jeb „Pjana Višņju”, bet aktīvākos iesvētīs par pilsētas goda sargiem.
 • Vai var doties individuāli: „Ļvovas kafijas pazeme” (~ 10 EUR), 1.5 stundas. Kafija Ļvovā - tas nav nekas cits, kā derīgais izraktenis, ko iegūst tāpat kā ogles vai kūdru. Aicinām apbrīnojamajā kafijas pazemē, kur uzzināsim visu par šo aromātisko dzērienu, apgūsim visapbrīnojamākās kafijas pagatavošanas procesu, un, protams, arī nobaudīsim tasi kafijas, kas pagatavota pēc īpašas receptes. Tikai Ļvovā, rūgti saldenās kafijas apburti, par kafijas mīļiem kļūs arī tie, kas līdz šim tādi nav bijuši.

Nakšņošana viesnīcā 2-vietīgos numuriņos Ļvovā, plānota Sputnik Hotel.

 

 

3. diena, 22.06. - trešdiena

Brokastis.

Došanās uz Aizkarpatiem…

Grāfa Šenbourna medību pils - viena no valsts skaistākajām un romantiskākajām pilīm, tajā ir 365 logi (dienu skaits gadā), 52 dūmeņi (nedēļu skaits gadā), 12 ieejas (mēnešu skaits gadā) un protams – savs spoks! Pils parkā dīķis, kam Austro-Ungārijas impērijas robežu veidols.

Ukraiņi piedāvā mazgāt seju kristāldzidrajā „Skaistuma un jaunības avotā”.

Pusdienu pauzīte.

Mukačeva - pilsēta-pils pie Latoricas upes, pilsēta leģenda, kas savu nosaukumu patapinājusi no vārda "mocības". 1110 gadu ilgajā pastāvēšanas laikā tā celta, dedzināta, iekarota, laupīta un atkal atdzimusi un uzplaukusi no jauna, savijot viduslaiku noslēpumainību un daudzās kultūras, eksotiku un tradīcijas. Austro - Ungārijas laika arhitektūra atdzīvina Habsburgu garu. Rātsnams ar simtgadīgo pulksteni, 14. gs. Sv. Jozefa kapela, Rakoci baltā 16.-17. gs. pils no ungāru valdīšanas laika. 

Leģendārā viduslaiku pils “Palanoka” (14.-18. gs.), kas būvēta pilskalnā kā nepieejams cietoksnis tirdzniecības un kara ceļu aizsardzībai. 9 vēsturisko ekspozīciju apskate lieliski restaurētās zālēs.

„Vīna aromātu reģions”. Beregovo - pilsēta Verkes upes ielejā, vīnogulājiem klātu kalnu pakājē, kur no kalniem iztek avotiņi, veidojot termālo ūdeņu baseinus, kuros peldās gan ziemu, gan vasaru.

Termālo ūdeņu komplekss „Žaivoronok” http://zhayvoronok.net/. Relaksējoša pelde unikālajos  termālajos baseinos, kuri lepojas ar ārstnieciskām īpašībām un sasniedz +36 C.

Vīna degustācija ar ekskursiju vēsturiskajos, senajos vīna pagrabos. Aizkarpatu labākie vīni un gardumiņi… Brīvais laiks vakariņām.

Nakšņošana viesnīcā Mukačevā, plānota Hotel Star.

 

4. diena, 23.06. - ceturtdiena

Brokastis.

Karpatu īstenais lepnums un vizītkarte - Sinevaras ezers, kas atrodas Aizkarpatu vienā no gleznainākajiem stūrīšiem, Mežgorjē (starpkalnē), kur augsti kalni mijas ar dziļām aizām, trauksmainām upēm, strautiem un ūdenskritumiem. Īsts jūras pilieniņš starp kalniem - „Jūras acs” atrodas 989 m augstumā. Šis burvīgais neskartās dabas stūrītis piesaista ar burvīgo kalnu ainavu un kristāldzidro ūdeni, kurā mīt foreles…

Pusdienu pauze ukraiņu Kolibā - krodziņā (~ 6-8 EUR).

Dodamies pasakā! Boržavas gleznainā ieleja - dziedinošs kalnu gaiss, neierasts klusums un galvu reibinošs apkārtējās dabas skaistums. Un pēkšņi vilinošs troksnis - Šipotas ūdenskritums, kura ūdeņi krīt no 14 m augstuma, radot vairākas kaskādes, bet sīkās šļakatas ieskauj apkārtni kristālu mākonītī. Apkārt mežs, vēsums un klusums, kur uzturoties, cilvēks gūst dzīvības spēku, prāts atpūšas no ikdienas rūpēm un dvēselē iemājo skaidrība.

Līgo svētku vakaram informācija: cena 1 pers.: 25 EUR

 • Neliela ekskursija pilī: http://www.stmiklos.com
 • Seko vakariņas – vietējā virtuve + folklora (dejas, dziesmas, pārsteigums) un ugunskurs.

Nakšņošana viesnīcā Mukačevā, plānota Hotel Star.

 

     

 

5. diena, 24.06. - piektdiena

Brokastis.

Užgoroda - „Ukrainas zelta vārti uz Eiropu” un „mūžīgā pierobežas pilsēta” pie Užas upes ar savu šarmu un kolorītu apburs pat visprasīgāko viesi… Užgoroda - sakuru, magnoliju, unikālu vēsturisko pieminekļu un arhitektūras ansambļu pilsēta. Visgarākā liepu aleja Eiropā, katedrāle, sinagoga neomauritāņu stilā. Užgorodas pils, celta vienā no vulkāniskajiem pakalniem Užas upes krastā. Herkuless Hērakls, kas cīnās ar hidru, ungāru varonīgais simbols Turuls un leģendas... Viena no leģendām vēsta par Balto Dāmu, kuras klātbūtni pilī noteikti sajutīsim.

Laiks nacionālajām pusdienām.

Ceļš cauri Slovākijai un Polijai, nakšņošana viesnīcā Ļubļinā, Campanile Lublin Hotel.

 

6. diena, 25.06. - sestdiena

Brokastis.

Ceļš cauri Polijai un Lietuvai. Pauze pusdienām.

Atgriešanās mājās vēlu vakarā…

Cenā iekļauts:

 • autobusa pakalpojumi;
 • nakšņošana 5 naktis viesnīcās ar brokastīm;
 • ceļu nodokļi;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā;
 • vietējā grupas pavadoņa pakalpojumi krievu valodā.

 

Iespējamie papildus izdevumi: (1 pers.)

 • ieejas maksas + vietējo gidu pakalpojumi objektos visa ceļojuma laikā: 25 EUR;
 • termālie baseini „Žaivoronok”: 10 EUR;
 • vīna degustācija: 6 EUR;
 • papildus ekskursija - „Ļvovas naktssargi”, 2 h: 13 EUR;
 • individuāli iespējams - „Ļvovas kafijas pazeme”, 1.5 h: ~ 10 EUR;
 • pusdienas Kolibā: 6-8 EUR;
 • Līgo vakara programma ar vietējo transfēru uz viesnīcu: 25 EUR.

Papildus izdevumu cenas var mainīties.

 • Ceļojumu veselības apdrošināšana uz brauciena laiku, BTA nepieciešamā programma: 6 EUR pers. līdz 64 g. / 12 EUR pers. no 65-74 g.;
 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 70 EUR. Ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu;
 • piemaksa par papildus sēdvietu autobusā: 100 EUR;
 • suvenīri, pārējā ēdināšana un citi personīgie izdevumi.

 

Valūta Ukrainā: Ukrainas grivna. 1 EUR = ~ 34 UAH / 1 UAH = ~ 0.03 EUR

 

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās.
 • Nepilngadīgajiem (līdz 18 gadu vecumam) ceļojumā līdzi jābūt pasei un dzimšanas apliecībai vai notariāli apstiprinātai tās kopijai. Ja ceļojumā dodas nepilngadīga persona (līdz 18 gadu vecumam) bez vecāku pavadības, arī notariāli apstiprināta pilnvara no viena vecāka.

 

Latvijas nepilsoņiem nepieciešama vīza uz Ukrainu!

 

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) vai (vārds, uzvārds, personas kods, pases numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk);
 • veikt avansa iemaksu 70 EUR personai (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 120 EUR personai jāveic līdz 10.03.2022.;
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 10.05.2022.;
 • savstarpēji vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.

 

 

! Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:
•    Ja līdz braucienam atlikušas vairāk nekā 60 dienas, tiek ieturēta 1. avansa iemaksa;
•    Ja līdz brauciena sākumam atlikušas 60 – 45 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•    Ja 45 – 30 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•    Ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 30 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.


Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

 

Papildus informācija:

 • Remiro Travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro Travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (piemēram, nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu un valūtas kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Grupā plānoti 30-44 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.
 • Brauciens tiek organizēts atbilstoši tiem sanitāri epidemioloģiskajiem norādījumiem, kādi ir šobrīd spēkā. Ja kāds objekts Covid-19 neparedzamu apstākļu dēļ nav pieejams apskatei vai sarežģī tekošu, normālu pārējo objektu apskati, tas tiek aizvietots ar citu.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines