Hamburga, Brēmene, Ziemeļjūra, pilis, termas un ziedošie dārzi... (1 vieta!) Pieteikšanās līdz 04.03.!

Vācijas pasaku pilis un pilsētiņas ziedošā pavasarī! (Madona-Aizkraukle-Ogre-Rīga-Bauska)

6 Dienas
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 15. - 20. aprīlis, 2024. gads
Izbraukšanas vieta: Madona, Aizkraukle, Lielvārde, Ogre, Rīga, Bauska
Brīvas vietas: 1 brīva vieta (Garantēts!)
Cena: 555.00
Bērns līdz 14 g.: 495.00

Madona-Aizkraukle-Rīga-Lagow-Berlīne-Hannovere-Bad Fallingbostel-Celle-Bad Fallingbostel-Brēmene-Hamburga-Bad Fallingbostel-Berlīne-Šroda Wlkp-Rīga-Aizkraukle-Madona

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)
Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

Grupas vadītājs: Askolds

 

1. diena, 15.04. - pirmdiena

Izbraukšana plkst. 4:35 no Madonas Saieta laukuma, 6:00 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 6:30 no Lielvārdes, 6:45 no Ogres, “Priedītes”, 7:30 no Rīgas, Zinātņu Akadēmijas laukums, Elijas ielas pusē, 8:20 no Bauskas DUS „Circle K”. Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam... Iekāpšanas vieta jānorāda, piesakoties ceļojumam!

Lietuva, pusdienu pauze Polijā...

Nakšņošana plānota viesnīcā Nevada Hotel 3*, Lagow.

 

2. diena, 16.04. - otrdiena

Brokastis.
Berlīnes dārzi pavasara rotā. Pavasara elpu jutīsim, aplūkojot ziedošos narcišu dārzus Berlīnē. “Britzer Garten” izveidots 1985. gadā, par godu dārzu izstādei, lai baudītu pavasara ziedu skaistumu: neskaitāmas tulpju, narcišu un hiacinšu dobes uzzied varavīksnes krāsās un zeme pārvēršas ziedu jūrā. Parks aizņem 90 ha lielu platību un ir viens no skaistākajiem Berlīnē.

Burvīgas pildrežģu mājiņas kā no pasakas „Sniegbaltīte un septiņi rūķīši, Hannoveres skaistā vecpilsēta Altstadt, iespaidīgas baznīcas un Tirgus laukums, romantiski izgaismotais Jaunais Rātsnams un Maschsee - mākslīgais ezers Hannoveres sirdī.
Nakšņošana viesnīcā Hotel Schnehagen 3*, Luftkurort and Kneipp-Heilbad, Bad Fallingbostel https://www.hotelschnehagen.de/das-hotel  3 naktis vienā viesnīcā!

 

  

 

3. diena, 17.04. - trešdiena

Brokastis.

Celles skaistā pasaku pils ar tornīšiem un 1308. gadā celtā baznīca ar balto torni ir Celles pilsētas simboli. Celles pilsētas vecpilsēta, strūklakām rotāta rūķu mājiņu pilsētiņa kur labi saglabājušās vairāk kā 400 koka celtnes, padara to par vienu no nozīmīgākajiem koka celtņu kompleksiem Vācijā. Celles hercogu 1530. gadā celtā pils lepojas ar grezni iekārtotām istabām, itāļu meistaru baroka stuka veidojumiem Brunsvikas Līnebegas hercogu greznajā pilī, kur Dānijas karaliene Karolīna Matilde radusi patvērumu un dzīvojuši Prūsijas, Lielbritānijas karalisko ģimeņu locekļi.

Hannoveres Karaliskie Herrenhausen dārzi - Eiropas visiespaidīgākie dārzi. Romantiskas strūklakas, eksotiski augi un satriecošas skulptūras. Lielais dārzs, saukts par Kroņa dārgumu, viens no vislabāk saglabātajiem baroka dārziem Eiropā, veidots jau 1666. gadā kūrfirstes Sofijas vadībā. Tieši te Pēteris Lielais dejoja ar Sofiju. Herrenhausen pils parkā visaugstākā dārzu strūklaka Eiropā (82 m), Lielā Kaskāde, un 330 gadus senā grota, kurai maģiju un mistēriju piešķīrusi populārā māksliniece Niki de Saint-Phalle.

Karaliskās Kristāltermas no plkst. 17:00-20:00. Labākā izvēle relaksējošai atpūtai - baseinu, saunu un džakuzi komplekss.

Nakšņošana viesnīcā Hotel Schnehagen 3*, Luftkurort and Kneipp-Heilbad, Bad Fallingbostel.

 

4. diena, 18.04. - ceturtdiena

Brokastis.

Brēmene, pilsēta, kur sākas skaistās pasakas, brāļu Grimmu dzimtā vieta, sena Hanzas pilsēta Vēzeres upes grīvā. Brēmenes Rolands un Brēmenes muzikanti.

Kādā no kafejnīcām, ko te sauc Knigge, noteikti nogaršojiet tradicionālo Brēmenes saldumu – Kluten - šokolādes loksne ar piparmētru pildījumu. Vērts nogaršot arī sarkano marmelādi ar Butterkucheni – rauga kūku ar daudz sviesta, cukura un mandelēm.

Šnoras kvartāls - skaistas un senas Brēmenes ielas, nosaukums cēlies no vārda Schnoor, kas nozīmē "virve". Agrāk šajā vietā tika ražotas virves.

Hamburga Elbas un Alsteres upju satekā un skarbā Ziemeļjūra. Upes osta. Iespēja pavizināties ar kuģīti pa Elbu līdz Ziemeļjūrai, iepazīt Garšvielu muzeju Hamburgas noliktavu pilsētiņā, pastaigāties pa Reperbāni.

Nakšņošana viesnīcā Hotel Schnehagen 3*, Luftkurort and Kneipp-Heilbad, Bad Fallingbostel.

 

  

 

5. diena, 19.04. - piektdiena

Brokastis.

Pārbrauciens uz Berlīni.

“Garten der Welt” jeb “Pasaules dārzi”. 43 ha varam apceļot pasauli, apmeklējot 10 tēmu parkus, 9 dārzus. Šeit var redzēt Ķīnas dārzu ar tai raksturīgajām celtnēm un dīķiem, Japānas - veidotu neregulāra apļa veidā, Bali dārzu, kas ir iekārtots tropu mājā, Korejiešu dārzu, Orientālo dārzu un citus, veltītus pieciem kontinentiem un dažādiem stiliem. Var arī izbaudīt piedzīvojumu, meklējot izeju no dzīvžogu labirinta.

Iepirkšanās iespēja Vācijā.

Nakšņošana viesnīcā Hotel Almarco 3*, Šroda Wlkp, Polijā.

 

6. diena, 20.04. - sestdiena
Brokastis.
Brauciens caur Poliju, Lietuvu.
Pusdienu pauze Polijā...
Atgriešanās Latvijā, Rīgā pēc plkst. 21:30, tad Ogrē, Aizkrauklē, Madonā.

 

   

Cenā iekļauts:

 • autobusa pakalpojumi;
 • degvielas izmaksas, ceļu nodokļi;
 • dzīvošana tūristu klases viesnīcās (2-vietīgi numuri ar ērtībām; trīsvietīgie numuri jāpieprasa, numuru skaits ierobežots);
 • 5 brokastis;
 • gida-grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu valodā).

 

Iespējamie papildu izdevumi: (1 pers.)

 • Britzer Garten dārzi Berlīnē: 3 EUR - pieaugušais / 1.50 EUR - bērns, skolēns;
 • Garten der Welt jeb Pasaules dārzi Berlīnē ar gaisa tramvajiņu: 10 EUR - pieaugušais / 7 EUR - bērns, skolēns (grupā 6 EUR pers.) / bez maksas bērns līdz 5 g.;
 • karaliskās Kristāltermas Seelzē (siltie sāls baseini, džakuzi, hidromasāža + baseini), 3 stundas: 20 EUR - pieaugušais / 13.50 EUR - bērns, skolēns;
 • Herrenhausenas dārzi, Berggarten + pils: 6 EUR - pieaugušais (3.50 EUR tikai dārzi);
 • Celles pils muzejs: 7 EUR - pieaugušais / 5 EUR - bērns no 6-17 g.;
 • ceļojumu veselības apdrošināšana, BTA nepieciešamā programma (skatīt): 6 EUR pers. līdz 64 g. / 12 EUR pers. no 65-74 g.;
 • piemaksa par vienvietīgu (SGL) numuriņu: 110 EUR (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu);
 • piemaksa par papildu sēdvietu autobusā: 120 EUR;
 • personīgie izdevumi, ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos, pilsētas sabiedriskais transports.

Papildu izdevumu cenas var mainīties.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • Derīga LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra;
 • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus: vārds, uzvārds, personas kods, pases vai ID kartes numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk;
 • veikt 70 EUR personai rezervācijas maksu - avansa iemaksu (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 300 EUR personai jāveic līdz 05.01.2024.;
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 05.03.2024.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta līdz maksāšanas kārtībā norādītajiem datumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

! Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:
•   ja līdz brauciena sākumam atlikušas vairāk nekā 60 dienas, tiek ieturēta rezervācijas maksa;
•   ja 60-45 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•   ja 45-30 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•   ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 30 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.
Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

Papildu informācija:

 • Remiro travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (piemēram, nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja kāds objekts neparedzamu apstākļu dēļ nav pieejams apskatei vai sarežģī tekošu, normālu pārējo objektu apskati, tas tiek aizvietots ar citu.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu un valūtas kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Grupā plānoti 30-44 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro travel.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel