(PĀRDOTS!) Harca kalnu raganas...

Teiksmainie Harca kalni, Valpurģu nakts un ziedošā Vācija... (Talsi-Tukums-Rīga-Bauska)

7 Dienas
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 28. aprīlis - 04. maijs, 2024. gads
Izbraukšanas vieta: Talsi, Tukums, Rīga, Bauska
Brīvas vietas: Nav brīvu vietu (Garantēts!)

Talsi-Tukums-Rīga-Wolfenbüttel-Goslar-Vernigerode-Brokena-Goslar-Kvedlinburga-Thale-Bad Harzburg-Goslar-Rammelsberg-Bad Harzburg-Goslar-Wörlitz-Wolbórz-Rīga-Tukums-Talsi

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)
IZBRAUKŠANAS INFO:
Autobuss: balta 2021.gada Setra MJ3281, Remiro logo logā.
Šoferi:  Ints A., t: +371 29434488 un Uldis Š., t: +371 29 337 508
Grupas vadītājs: Askolds Tālbergs, t: +371 29 196 209  (iekāps Rīgā)

 

4 naktis vienā viesnīcā Harca kalnu pakājē
 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

1. diena, 28.04. - svētdiena

Izbraukšana plkst. 5:45 no Talsiem, 6:00 no Kandavas pagrieziena, ~ 6:30 no Tukuma (Lauktehnikas pietura),

7:30 no Rīgas, Zinātņu akadēmijas laukums, Elijas ielas pusē, 8:25 no Bauskas (DUS "Circle K"). Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam... Iekāpšanas vieta jānorāda, piesakoties ceļojumam!
Brauciens cauri Lietuvai un Polijai...
Pusdienu pauze Polijas krodziņā.
Nakšņošana plānota viesnīcā Nevada Hotel 3*, Lagow.

 

2. diena, 29.04. - pirmdiena
Brokastis.
Brauciens pa Poliju.
Brīnišķīgā Vācijas mazpilsētiņa Volfenbitele (Wolfenbüttel), kas 300 gadus ir bijusi Velfu hercogu rezidences mājvieta un ir saglabājusi savu neatkātojamo 16. gs. veidolu ar 500 pildrežģu ēkām vecpilsētā, hercoga Augusta bibliotēku ar 130 000 grāmatām un lielāko baroka stilā celto pili Lejassaksijā, kurā varam skatīt Pils Muzeju. Pilsēta saglabājusi savu gaisotni, jo Otrā pasaules kara laikā tā netika nopostīta. Arī sava “Mazā Venēcija” ir šai pilsētai. Vecpilsētas ieliņas (Lange Herzogstrasse) ar kafejnīcām un veikaliņiem sniedz iespēju nesteidzīgai pilsētas atmosfēras baudīšanai pirms mājup došanās.
Volfenbitelē radītais produkts, kas ceļo jau uz 80 pasaules valstīm – saldeni rūgtais liķieris “Jägermeister”, kura sastāvā ir 56 dažādas sastāvdaļas, bet ir arī labs suvenīrs.

Raganu pilsētiņa Goslāra.

Nakts viesnīcā, plānots: 4* H+ Hotel Goslar https://www.h-hotels.com/de/hplus/hotels/hplus-hotel-goslar

 

  

 

3. diena, 30.04. - otrdiena

Valpurģu nakts

Brokastis.
Vernigerode - „krāsainā pilsēta Harca kalnu pakājē”, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu senatnes baudītāju. Tā ievilina savā neregulāro ieliņu tīklā, uzved Agneskalnā uz Vernigerodes pili, kas tiek dēvēta par “Harca Noišvānšteinu.”
Ja vēlme doties vēl augstāk, izmantojot šaursliežu dzelzceļu, iespēja pacelties augstākajā Harca kalnu virsotnē –Brokenā (1142 m), lai izbaudītu apkārtnes plašumu, kā arī būtu lieciniekiem raganu saietā, kas ik gadu notiek Valpurģu laikā.
Nakts viesnīcā, plānots: 4* H+ Hotel Goslar.

 

4. diena, 01.05. - trešdiena

Brokastis.
Kvedlinburgas vecpilsēta ar laika atstātajām pēdām daudzu gadsimtu garumā... Senā Kvedlinburga pārsteidz ar savu autentisko arhitektūras kvalitāti un kvantitāti (ap 1000 pildrežģu ēkām), kas celtas dažādos laikos, tehnikās un stilos un ne velti iekļauta UNESCO sarakstā. Pilsētas simbols - Štiftskirche savā varenībā uz mums noraugās no saviem augstumiem. Kāpiens līdz iespaidīgajai katedrālei Šlosberga kalnā. Lai skatītu mākslinieku apdzīvoto Monētu kalnu un izbaudītu skatu uz pilsētu no cita skatu punkta, būs jāveic tikai 107 pakāpieni.
Pārgājiens Tālē (Thale) (~ 2.5 km) pa Bodes upes ieleju – kanjonu (sauktu arī par Raganu ieleju) – Raganu takas sākuma posmu. Stāvas klintis, lieliski skati vai iespēja skatīt Bodes upes ieleju un Tāles pilsētiņu Hexentanzplatz (Raganu deju laukums), paceļoties ar vagoniņu. Noslēgumā Altenbrakā iespēja nobaudīt tikko grilētas foreles.
Vakarā iespēja relaksēties Bad Harcburgas (Bad Harzburg) sāls termās un baseinos.
Nakts viesnīcā, plānots: 4* H+ Hotel Goslar.

 

 

 

5. diena, 02.05. - ceturtdiena

Brokastis.
Raganu pilsēta Goslāra, kuras “ dārgumu lāde” bijušas Rammelsbergas raktuves no 10. gs., tās mūsdienās iekļautas UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā kā vienas no senākajām rūpnieciskajām būvēm. Goslāras vecpilsēta - vienā no skaistākajām Lejassaksijas pilsētiņām, kuras rota ir 1800 pildrežģu ēkas, apjumtas ar dabīgo šīferi. Pastaiga pa tās gleznainajām ieliņām. Rātslaukums ar zvanu spēli un mehānisko figūru parādi. Vēlams iepazīties ar Rātsnama krāšņo Svētku zāli (Huldigungsaal) multimediālā skatījumā vai apmeklēt Alvas figūru muzeju.
Brīvajā laikā iespēja pasēdēt omulīgajos krodziņos nobaudot vietējās alus ražotnes „Gose” alu.
Vakarā iespēja relaksēties Bad Harcburgas (Bad Harzburg) sāls termās un baseinos.
Nakts viesnīcā, plānots: 4* H+ Hotel Goslar. 

 

6. diena, 03.05. – piektdiena

Brokastis.
Atvadoties no Vācijas, apmeklēsim vienu no skaistākajiem Vācijas ainavu parkiem - Verlicu (Wörlitz), kurš ir pirmais 17. gs. angļu stila parks Eiropā, ar 3 ezeriem, kas savienoti ar kanāliem, mākslīgi veidotām salām, iespēju skatīt apkārtnes ainavu ar klasicisma stilā celto pili, Gotisko namu un citām arhitektūras celtnēm.
Nakšņošana viesnīcā Hotel Almarco 3*, Šroda Wlkp, Polijā.

 

7. diena, 04.05. - sestdiena

Brokastis.

Polija... Pusdienu pauze.

Lietuva.
Vakarā atgriešanās Latvijā no plkst. 21:00... Rīga - Tukums - Talsi.

 

   

Cenā iekļauts:

 • autobusa pakalpojumi;
 • nakšņošana 6 naktis tūristu klases viesnīcās, 2 - 3 vietīgi numuriņi;
 • 6 brokastis viesnīcās;
 • gida-grupas vadītāja pakalpojumi;
 • autoceļu nodokļi, autostāvvietas.

 

Iespējamie papildu izdevumi: (1 pers.)

 • Vilcieniņš turp/atpakaļ uz Brokena kalnu: 50 EUR (46 EUR + 4 EUR rezervācija) / 36 EUR (32 EUR + 4 EUR rezervācija) - bērns no 6-14 g. / bez maksas - bērns līdz 5 g.;
 • Vernigerodes pils apskate ar gidu: 17 EUR;
 • Vernigerodes vilcieniņš uz pili: 7.50 EUR;
 • Rammelsbergas raktuvju apmeklējums ar gidu: 20 EUR;
 • vilcieniņš Goslārā: no 7 EUR (pēc izvēles);
 • pacēlājs Tālē: 15 EUR / 10.50 EUR - bērns;
 • Huldigungsaal Goslāras Rātsnams: 5.50 EUR (brīvajā laikā);
 • pacēlājs Badharcburgā: 3 EUR vai pacēlājs Badharcburgā + pastaigu taka virs koku galotnēm (Baumwipfelpfad): 10 EUR (pēc izvēles);
 • Bad Harzburg sāls termas + saunas: 22.50 EUR (17.60 EUR grupā) vai tikai sāls termas: 8.80 EUR grupā (2.5 h);
 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 150 EUR. Ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu; Numuru skaits ierobežots!
 • piemaksa par papildu sēdvietu autobusā: 140 EUR;
 • ceļojumu veselības apdrošināšana uz brauciena laikuBTA optimālā programma (skatīt): 15.41 EUR - pers. līdz 64 g. / 30.83 EUR - pers. no 65-74 g.

Papildu izdevumu cenas var mainīties.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • Derīga LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra;
 • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus: vārds, uzvārds, personas kods, pases vai ID kartes numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk;
 • veikt 100 EUR personai rezervācijas maksu - avansa iemaksu (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 150 EUR personai jāveic līdz 10.01.2024.;
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 28.03.2024.
 • Savstarpēji vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta līdz maksāšanas kārtībā norādītajiem datumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

! Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:
•    atsakoties no ceļojuma tiek ieturēta rezervācijas maksa;
•    ja 60-45 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•    ja 45-30 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•    ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 30 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.
Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

 Papildu informācija:

 • Remiro travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (piemēram, nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja kāds objekts neparedzamu apstākļu dēļ nav pieejams apskatei vai sarežģī tekošu, normālu pārējo objektu apskati, tas tiek aizvietots ar citu.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu un valūtas kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Grupā plānoti 30-44 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro travel.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel