Harca kalnu raganas

Teiksmainie Harca kalni, Valpurģu nakts un ziedošā Vācija...

7 Dienas
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 28. aprīlis - 04. maijs, 2024. gads
Izbraukšanas vieta: Rīga, Bauska
Brīvas vietas: 10+ brīvas vietas
Cena: 585.00
Bērns līdz 17 g.: 495.00

Rīga-Wolfenbüttel-Goslar-Vernigerode-Brokena-Goslar-Kvedlinburga-Thale-Bad Harzburg-Goslar-Rammelsberg-Bad Harzburg-Goslar-Wörlitz-Wolbórz-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)
! Meklējam istabas biedri - sievieti, dzīvošana numuriņā kopā ar otru sievieti!
 
 
4 naktis vienā viesnīcā Harca kalnu pakājē
 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

Grupas vadītājs: Askolds

 

1. diena, 28.04. - piektdiena

Izbraukšana plkst. 7:30 no Rīgas, Zinātņu akadēmijas laukums, Elijas ielas pusē, 8:25 no Bauskas (DUS "Circle K").
Brauciens cauri Lietuvai un Polijai...
Pusdienu pauze Polijas krodziņā.
Viesnīca Polijā.

 

2. diena, 29.04. - sestdiena
Brokastis.
Brauciens pa Poliju.
Brīnišķīgā Vācijas mazpilsētiņa Volfenbitele (Wolfenbüttel), kas 300 gadus ir bijusi Velfu hercogu rezidences mājvieta un ir saglabājusi savu neatkātojamo 16. gs. veidolu ar 500 pildrežģu ēkām vecpilsētā, hercoga Augusta bibliotēku ar 130 000 grāmatām un lielāko baroka stilā celto pili Lejassaksijā, kurā varam skatīt Pils Muzeju. Pilsēta saglabājusi savu gaisotni, jo Otrā pasaules kara laikā tā netika nopostīta. Arī sava “Mazā Venēcija” ir šai pilsētai. Vecpilsētas ieliņas (Lange Herzogstrasse) ar kafejnīcām un veikaliņiem sniedz iespēju nesteidzīgai pilsētas atmosfēras baudīšanai pirms mājup došanās.
Volfenbitelē radītais produkts, kas ceļo jau uz 80 pasaules valstīm – saldeni rūgtais liķieris “Jägermeister”, kura sastāvā ir 56 dažādas sastāvdaļas, bet ir arī labs suvenīrs.

Raganu pilsētiņa Goslāra.

Nakts viesnīcā, plānots: 4* H+ Hotel Goslar https://www.h-hotels.com/de/hplus/hotels/hplus-hotel-goslar

 

  

 

3. diena, 30.04. - svētdiena

Valpurģu nakts

Brokastis.
Vernigerode - „krāsainā pilsēta Harca kalnu pakājē”, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu senatnes baudītāju. Tā ievilina savā neregulāro ieliņu tīklā, uzved Agneskalnā uz Vernigerodes pili, kas tiek dēvēta par “Harca Noišvānšteinu.”
Ja vēlme doties vēl augstāk, izmantojot šaursliežu dzelzceļu, iespēja pacelties augstākajā Harca kalnu virsotnē –Brokenā (1142 m), lai izbaudītu apkārtnes plašumu, kā arī būtu lieciniekiem raganu saietā, kas ik gadu notiek Valpurģu laikā.
Nakts viesnīcā, plānots: 4* H+ Hotel Goslar.

 

4. diena, 01.05. - pirmdiena

Brokastis.
Kvedlinburgas vecpilsēta ar laika atstātajām pēdām daudzu gadsimtu garumā... Senā Kvedlinburga pārsteidz ar savu autentisko arhitektūras kvalitāti un kvantitāti (ap 1000 pildrežģu ēkām), kas celtas dažādos laikos, tehnikās un stilos un ne velti iekļauta UNESCO sarakstā. Pilsētas simbols - Štiftskirche savā varenībā uz mums noraugās no saviem augstumiem. Kāpiens līdz iespaidīgajai katedrālei Šlosberga kalnā. Lai skatītu mākslinieku apdzīvoto Monētu kalnu un izbaudītu skatu uz pilsētu no cita skatu punkta, būs jāveic tikai 107 pakāpieni.
Pārgājiens Tālē (Thale) (~ 2.5 km) pa Bodes upes ieleju – kanjonu (sauktu arī par Raganu ieleju) – Raganu takas sākuma posmu. Stāvas klintis, lieliski skati vai iespēja skatīt Bodes upes ieleju un Tāles pilsētiņu Hexentanzplatz (Raganu deju laukums), paceļoties ar vagoniņu. Noslēgumā Altenbrakā iespēja nobaudīt tikko grilētas foreles.
Vakarā iespēja relaksēties Bad Harcburgas (Bad Harzburg) sāls termās un baseinos.
Nakts viesnīcā, plānots: 4* H+ Hotel Goslar.

 

 

 

5. diena, 02.05. - otrdiena

Brokastis.
Raganu pilsēta Goslāra, kuras “ dārgumu lāde” bijušas Rammelsbergas raktuves no 10. gs., tās mūsdienās iekļautas UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā kā vienas no senākajām rūpnieciskajām būvēm. Goslāras vecpilsēta - vienā no skaistākajām Lejassaksijas pilsētiņām, kuras rota ir 1800 pildrežģu ēkas, apjumtas ar dabīgo šīferi. Pastaiga pa tās gleznainajām ieliņām. Rātslaukums ar zvanu spēli un mehānisko figūru parādi. Vēlams iepazīties ar Rātsnama krāšņo Svētku zāli (Huldigungsaal) multimediālā skatījumā vai apmeklēt Alvas figūru muzeju.
Brīvajā laikā iespēja pasēdēt omulīgajos krodziņos nobaudot vietējās alus ražotnes „Gose” alu.
Vakarā iespēja relaksēties Bad Harcburgas (Bad Harzburg) sāls termās un baseinos.
Nakts viesnīcā, plānots: 4* H+ Hotel Goslar. 

 

6. diena, 03.05. – trešdiena

Brokastis.
Atvadoties no Vācijas, apmeklēsim vienu no skaistākajiem Vācijas ainavu parkiem - Verlicu (Wörlitz), kurš ir pirmais 17. gs. angļu stila parks Eiropā, ar 3 ezeriem, kas savienoti ar kanāliem, mākslīgi veidotām salām, iespēju skatīt apkārtnes ainavu ar klasicisma stilā celto pili, Gotisko namu un citām arhitektūras celtnēm.
Nakts viesnīcā , plānota Hotel Gorski 3*, Polijā. www.hotel-gorski.net  

 

7. diena, 04.05. - ceturtdiena

Brokastis.

Polija... Pusdienu pauze.

Lietuva.
Vakarā atgriešanās Latvijā no plkst. 21:00...

 

   

Cenā iekļauts:

 • komfortabla autobusa noma;
 • nakšņošana 6 naktis tūristu klases viesnīcās, 2 - 3 vietīgi numuriņi;
 • 6 brokastis viesnīcās;
 • gida-grupas vadītāja pakalpojumi;
 • autoceļu nodokļi, autostāvvietas;.

 

Iespējamie papildus izdevumi:

 • Vernigerodes pils apskate: 9 EUR + ieeja pils teritorijā Valpurģu svētku laikā: no 8 EUR;
 • Vernigerodes vilcieniņš uz pili: 7.50 EUR.;
 • vilcieniņš Goslārā: no 7 EUR (pēc izvēles);
 • pacēlājs Tālē: 15 EUR / 10.50 EUR - bērns;
 • Huldigungsaal Goslāras Rātsnams: 5.50 EUR (brīvajā laikā);
 • Vilcieniņš turp/atpakaļ uz Brokena kalnu: 46 EUR + 4 EUR rezervācija / 32 EUR + 4 EUR rezervācija - bērns 6-14 g. / bez maksas - bērns līdz 5 g.;
 • pacēlājs Badharcburgā: 3 EUR vai pacēlājs Badharcburgā + pastaigu taka virs koku galotnēm (Baumwipfelpfad): 10 EUR (pēc izvēles);
 • Bad Harzburg sāls termas + sauna: 13 EUR vai tikai termas: 8 EUR (2.5 h) / 6.50 EUR (1.5 h);
 • Rammelsbergas raktuvju apmeklējums ar gidu: 18 EUR + 2 EUR skatu laukums (iepriekš piesakoties) / 11 EUR - bērns 6-17 g. / 14 EUR - jaunietis, students, invalīds ar apliecību;
 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 150 EUR. Ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu; Numuru skaits ierobežots!
 • papildus vietu autobusā: 140 EUR.
 • ceļojumu veselības apdrošināšana uz brauciena laikuBTA optimālā programma (skatīt šeit): 15.41 EUR - pers. līdz 64 g. / 30.83 EUR - pers. no 65-74 g.

Papildu izdevumu cenas var mainīties.

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus: vārds, uzvārds, personas kods, pases vai ID kartes numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk;
 • veikt avansa iemaksu 100 EUR personai (jāveic 3 dienu laikā);
 • otra iemaksa 150 EUR personai jāveic līdz 10.01.2024.;
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 28.03.2024.;
 • savstarpēji vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi;
 • ja ceļojuma maksa netiek veikta līdz maksāšanas kārtībā norādītajiem datumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002. gada 1. jūlija un ir derīga 3 mēnešus pēc atgriešanās no brauciena;
 • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

Atteikšanās no ceļojuma:

 • atsakoties no ceļojuma tiek ieturēta 1. avansa iemaksa;
 • ja līdz brauciena sākumam atlikušas 60 – 45 dienas, tiek ieturēti 50%  no ceļojuma summas;
 • ja 45 – 30 dienas, tiek ieturēti 75%  no ceļojuma summas;
 • ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 30 dienas, tiek ieturēti 100%  no ceļojuma summas.

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

! Sēdvieta autobusā tiek rezervēta pieteikšanās un avansa iemaksas secībā.
Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas ceļojumā dodas vieni, bet nav maksājuši par papildvietu. Priekšroka tādā gadījumā vietas izvēlē ir tiem, kas pieteikušies ātrāk.
 

Papildu informācija:

 • Remiro Travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro Travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju vai aviokompānijas reisa kavēšanās rezultātā).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu vai lidostu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu  un ASV dolāru kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 20 dalībnieki. Grupā plānoti 20-34 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel