Svarīga informācija par ceļojumiem

Līdz 09.06.2020. klientus klātienē neapkalpojam. Uz Jūsu vēstulēm atbildam iespēju robežās.
 
Jaunumi no Remiro travel!
Ar smagu sirdi esam atcēluši un pārcēluši daudzus mūsu lolotus ceļojumus. Taču nepadodamies un šobrīd cerīgi raugāmies nākotnē - plānojam, ka grupu braucieni pa Latviju un Baltiju varēs atsākties pēc Ārkārtas situācijas beigšanās vai līdz ar vēl ierobežojumu samazināšanos - jūnija vidū, savukārt, tālāki braucieni ārpus Baltijas robežām – sākot no jūlija vidus.
Šobrīd papildinām ceļojumu kalendāru ar jauniem maršrutiņiem pa Latviju un Baltijas valstīm vasaras sezonā. Tiklīdz Ārkārtas situācija būs beigusies, būsim gatavi Jūs vest jaunos ceļojumos!
No avio ceļojumiem vasaras sezonā piedāvājumā esam atstājuši tikai Gruzijas ceļojumu 19.-27. augustā. Gruzija šobrīd ir drošs galamērķis (saslimstība ir krietni zemāka kā pie mums), turklāt tiešais reiss no Rīgas uz Tbilisi nodrošina vēl papildus drošību (nav pārsēšanās un minimāla saskarsme ar ārzemju tūristiem). Gruzija plāno tūrisma atsākšanu no 1. jūlija.
Šobrīd, ņemot vērā Ārkārtas stāvokļa pagarināšanu, arī mēs esam nolēmuši  vairāk baudīt saulainu pavasari tepat Latvijā. Lūgums neuztraukties, ja neatbildam uz telefona zvaniem, jo esam atpūtā. Lūdzu sazinieties ar mums rakstiski, sūtot e-pastu uz: remirotravel@inbox.lv., noteikti Jums atbildēsim nedēļas ietvaros.
 
Tomēr, ja Jūsu ceļojums ir jūlijā vai vēlāk - lūdzam šobrīd neuztraukties un nogaidīt. Ja būs kādas izmaiņas, mēs ar Jums noteikti sazināsimies.
 
Ja neesam sazinājušies ar Jums – tas nozīmē, ka šobrīd plānots, ka Jūsu ceļojums notiks kā plānots.
 
Ja situācija neuzlabosies un ceļojumi nespēs notikt plānotajos datumos ar Jums noteikti sazināsimies:
par tuvākajiem ceļojumiem pa Latviju - ne vēlāk kā nedēļu pirms brauciena;
par tālākiem ceļojumiem ārpus Latvijas - ne vēlāk kā mēnesi pirms brauciena.
 
Vēlamies piebilst, ka ceļojumos dosimies tikai tādā gadījumā, ja vīrusa izplatība būs beigusies, robežas būs atvērtas un ceļot būs droši!
 
Tikmēr jaunas ceļojuma rezervācijas variet droši veikt, lai viss noritētu veiklāk - mājas lapā, piesakoties ceļojumiem, iesakām izvēlēties opciju “saņemt rēķinu”. Tad Jūsu rezervācija tiks apstrādāta automātiski.
 
Vēlam visiem izturību, veselību un saulainu pavasari! 
 
Ar cieņu, Remiro travel

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines