Svarīga informācija par ceļojumiem

Jaunumi no Remiro travel!
No 13.06. esam sākuši Baltijas ceļojumu sezonu - visas vasaras garumā piedāvājam dažādus tuvākus un tālākus ceļojumos Baltijas ietvaros. 
 
Šobrīd arī jau ir zināms, ka praktiski visi ceļojumi Eiropas Savienības robežās notiks kā plānoti.
 
Vēl nezinām vai ceļojumi uz Krieviju, Baltkrieviju un Ukrainu vasaras sezonā varēs notikt (galvenokārt, slēgto robežu dēļ) - par šiem ceļojumiem braucējus vēl informēsim.
 
No avio ceļojumiem vasaras sezonā piedāvājumā esam atstājuši tikai Gruzijas ceļojumu 19.-27. augustā. Gruzija šobrīd ir drošs galamērķis (saslimstība ir krietni zemāka kā pie mums), turklāt tiešais reiss no Rīgas uz Tbilisi nodrošina vēl papildus drošību (nav pārsēšanās un minimāla saskarsme ar ārzemju tūristiem). Gruzija plāno tūrisma atsākšanu no 1. jūlija.
 
Ja Jūsu ceļojums ir augustā vai vēlāk - lūdzam šobrīd neuztraukties un nogaidīt. Ja būs kādas izmaiņas, mēs ar Jums noteikti sazināsimies.
 
Ja neesam sazinājušies ar Jums – tas nozīmē, ka šobrīd plānots, ka Jūsu ceļojums notiks kā plānots.
 
Ja situācija neuzlabosies un ceļojumi nespēs notikt plānotajos datumos ar Jums noteikti sazināsimies:
• par tuvākajiem ceļojumiem pa Latviju - ne vēlāk kā nedēļu pirms brauciena;
• par tālākiem ceļojumiem ārpus Latvijas - ne vēlāk kā mēnesi pirms brauciena.
 
 
Tikmēr jaunas ceļojuma rezervācijas variet droši veikt, lai viss noritētu veiklāk - mājas lapā, piesakoties ceļojumiem, iesakām izvēlēties opciju “saņemt rēķinu”. Tad Jūsu rezervācija tiks apstrādāta automātiski.
 
 
Vēlam visiem izturību, veselību un saulainu vasaru! 
 
Ar cieņu, Remiro travel

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines