Ceļojuma maiņa

2020. gads ir bijis īpašs, pārbaudījumiem pilns, kas ietekmējuši gan visu mūsu ikdienas gaitas, gan ilgi gaidīto ceļojumu plānus. Ticēsim un vēlēsim, lai 2021. gads nes mums iespēju atkal doties tuvākos un tālākos ceļojumos!

Izprotot to, ka ceļojumu plāni 2021. gadā var mainīties dažādu iepriekš neparedzētu apstākļu ietekmē, daudziem ceļojumiem ir iespējams veikt ceļojumu maiņu - lai pieteiktu sava rezervētā ceļojuma maiņu uz citu, raksti mums uz: remirotravel@inbox.lv, minot iegādāto ceļojumu, iemaksāto summu un vēlamo ceļojumu, uz kuru vēlaties mainīt.

Ceļojuma maiņas noteikumi:
  • maiņa ir iespējama tiem ceļojumiem, kuriem atzīmēts, ka "ceļojuma maiņa ir iespējama". Par iespēju mainīt citu ceļojumu, lūdzam sazināties ar mums, precizēsim, vai maiņa ir iespējama un kādi ir iespējamie maiņas varianti. Lielākajai daļa ceļojumu maiņa ir iespējama.
  • ceļojuma maiņas noteikumi atšķiras dažādiem ceļojumiem - dažiem iespējama ceļojuma maiņa galamērķa ietvaros, dažiem iespējams mainīt uz identisku ceļojumu citos datumos, vēl citiem - aviokompānijas ietvaros (aviobiļetes galamērķa un datuma maiņa, ceļojot ar to pašu aviokompāniju). Sazinieties ar mums pēc iespējas ātrāk, lai precizētu iespējamo maiņu, noteikumi jebkurā brīdī var mainīties.
 
 
Lai mierpilns šis laiks, lai ir saticība, veselība un mīlestība!
 

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines