Par mums

Tūrisma aģentūra REMIRO TRAVEL ir dibināta 2009. gadā.

 

Šo gadu laikā esam sevi pierādījuši kā inovatīvu, idejām bagātu un uzticamu tūrisma aģentūru, par ko liecina mūsu klientu loks, kas turpina pieaugt ģeometriskā progresijā un sevī ietver ne tikai individuālos ceļotājus, bet arī dažādas organizācijas, uzņēmumus un darba kolektīvus. Sadaļā "atsauksmes" Jūs varat lasīt mūsu klientu atsauksmes, kā arī atsūtīt savējās!

 

Par mūsu uzticamību liecina arī Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegtā speciālā atļauja - Tūrisma operatora licence nr. T-2018-44, turklāt par garantiju tūristiem kalpo mūsu tūrisma aģentūras tūristu iemaksātās naudas apdrošināšana 300 000 EUR vērtībā. AAS "BTA Baltic Insurance Company”, derīga līdz 05.11.2024.

 

REMIRO TRAVEL privātuma politika (skatīt šeit)

 

REMIRO TRAVEL piedāvājuma klāstā ir ceļojumi dažādām gaumēm un dažādiem maciņu biezumiem:

 

 • vienas vai pāris dienu ilgi ceļojumi pa Baltiju saulainajās vasaras sezonas brīvdienās. Apskatam, iepazīstam izgaršojam un iemīlam mūsu pašu Latviju un tuvākos kaimiņus - Igauniju un Lietuvu!
   
 • SPA atpūtas ceļojumi ar nakšņošanu kaimiņvalstu SPA viesnīcās gan tumšajās rudens, gan sniegotajās ziemas nedēļas nogalēs. Neilga apskates ekskursija, kas noslēdzas ar mierpilnu atpūtu SPA viesnīcas baseinu un saunu kompleksā, nereti piedāvājumā ir iekļauta arī kāda SPA procedūra ar ko sevi palutināt un gardas vakariņas viesnīcā. Laiskoties siltā, burbuļojošā džakuzi, kad aiz loga snieg…
   
 • garāki ceļojumi ar autobusu pa tuvākām un tālākām Eiropas valstīm. Vēlies doties piedzīvojumu braucienā ar dažādu gardumu un vīnu degustācijām Transilvānijā vai Moldovā? Atpūta pie jūras Horvātijā? Dabas takas Čehijā? Pilis Vācijā? Ieskaties mūsu piedāvājumā - iespējams atradīsi meklēto!
   
 • avio ceļojumi - atpūtas braucieni un čārterreisi ar atpūtu pie jūras vai okeāna krastā, kā arī dažādas ekskursiju tūres un piedzīvojumu ceļojumi uz tālāk sasniedzamām pasaules valstīm:
  • kalni, jūra, vīns un šašliki Gruzijā!
  • tuksnesis, kalnu pārejas, aizas, oāzes un ielejas Marokā!
  • ziloņi, gepardi un pingvīnu pludmale Dienvidāfrikā!
  • plovs, melones un iespaidīgā tuvo austrumu arhitektūra Uzbekistānā!
  • debesskrāpji un balto smilšu pludmale ceļojumā uz ASV un Bahamām!
  Katram galamērķim ir ar ko pārsteigt gan tos, kas ceļo regulāri, gan tos, kas ceļojumā dodas pirmo reizi. Maršruti tiek izstrādāti uzsverot un apskatot katras valsts īpašo, vienreizējo un unikālo, kas ir jāredz, jāiepazīst, jāpagaršo un jāizbauda!
   
 • ceļojumi ar kruīzu kuģi pa salām, fjordiem un nostākiem zemes stūrīšiem.
  Viena ceļojuma ietvaros apskatīt Tenerifi, Grankanāriju un Madeiru?
  Kruīzs pāri leģendām apvītajam Bermudu trijstūrim uz Bahamu salām?

  Kruīza ceļojumi piedāvā iespēju piestāt vairākās ostās, iepazīt dažādas vietas un garantē lielisku atpūtu ar izklaides programmu, baseiniem un džakuzi, un 24 h iekļautu ēdināšanu!
   
 • pasūtījuma ceļojumi - ceļojumi, kas izstrādāti Jums vēlamos datumos ar Jums vēlamo maršrutu, uz kurieni vien sirds kāro! Pasūtījumu ceļojumi ir ideāla izvēle gan skolēnu grupām, gan darba kolektīviem, gan lielākām draugu kompānijām!

 

Ceļojuma laikā par Jums vienmēr rūpēsies profesionāls REMIRO TRAVEL grupas vadītājs. Vairākumam no mūsu darbiniekiem ir  vairāk nekā 10 gadu stāžs tūrisma jomā. Esam daudz ceļojuši, daudz piedzīvojuši un daudz mācījušies, tādēļ ceļojumu maršruti ir mūsu autorprogrammas, kurās apmeklējam un apskatam tikai pašu interesantāko, iepazīstam katras valsts kulturālo mantojumu un specifiskās atšķirības.

 

Gan mūsu mājaslapā, gan arī ierodoties personīgi mūsu tūrisma aģentūras birojā Jums ir iespējams rezervēt arī citu tūroperatoru ceļojumus, čārterreisus un naktsmītnes!

 

Kā arī mūsu korporatīvajiem klientiem mēs kā tūrisma aģentūra organizējam pieredzes apmaiņas, grupas saliedēšanas un komandējumu braucienus uzņēmumiem, zemnieku saimniecībām, arodbiedrībām, u.c.

 

Ir iespēja iegādāties dāvanu karti par Jums vēlamo summu vai uz jebkuru ceļojumu.

 

 

Dodies ceļojumā ar mums un ieraugi pasauli no jauna!

 

Pāris bildes no mūsu ceļojumiem:

Ušguļi, Gruzija

Svanetija

Ņujorka

Buhāra, Uzbekistāna

Baku, Azerbaidžāna

Dubļu vulkāni, Azerbaidžāna

Batumi, Gruzija

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel