Māja kājām gaisā, delfinārijs un Dinozauru parks Klaipēdā

PROGRAMMA:

Izbraukšanas vieta pēc vienošanās.
Ceļa laikā ir plānota apstāšanās, kafijas pauze. 


Dosimies uz Dinozauru parku - DINO Park
Dinozauru parks atrodas tikai 7 km attālumā no Klaipēdas, un tajā kopumā ir sastopami 37 dinozauri, no kuriem lielākais ir 12 m augsts. Parkā varēsiet iejusties vairāk nekā 65 miljonu gadu tālā pagātnē, kad uz mūsu zemeslodes dominēja dinozauri! Parka iemītnieki ir to īstenajos izmēros, viņi mauro, kustās, elpo un sprauslā! Parkā ir pieejamas arī daudzas citas izklaides - 5D kinoteātris, ūdensvelosipēdi, rotaļu laukumi, karuseļi, batuti, spoguļu istaba un mašīnītes... Par papildus maksu iespējams papusdienot Radaiļu muižas restorānā, kas atrodas parka teritorijā.
Māja kājām gaisā jeb ačgārnā māja - te visas lietas un priekšmeti ir kājām gaisā, rotaļīgi izjaucot mūsu ikdienas rutīnu un izjūtas. Jums šķiet, ka tādā nevar dzīvot? Iesim un apskatīsimies!

Ierašanās Klaipēdā - mazās Lietuvas galvenajā centrā, kas lepojas ar laimes pelīti, veiksmes skursteņslauķi, Tāravas Anniņu un teātri, no kura balkona runu teicis gan Ādolfs, gan Prūsijas karalis, kā arī ar skaistu vecpilsētu ar pildrežģu ēkām Danes upes krastos.

Pārcelšanās ar prāmi uz Smiltini, Kuršu kāpā. Pastaiga līdz Delfinārijam. Iespēja braukt ar zirgu pajūgu vai vietējo bānīti.

Izrāde Delfinārijā! Senie grieķi uzskatīja delfīnus par dievu pavadoņiem, jūrniekiem delfīni bija veiksmes zīme.  Pēc ilgas gaidīšanas savas durvis beidzot vēris vaļā atjaunotais delfinārijs. Programmā - jaunas un aizraujošas delfīnu atraktīvās izrādes - gudrie dzīvnieki dejo valsi, glezno Lietuvas karogu, dzied, spēlē bumbu..., sagādājot lielu prieku gan pieaugušajiem, gan bērniem!

Pārcelšanās ar prāmi uz Klaipēdu.

Mājupceļš...

 

 

Cenā iekļauts: 

  • tūristu klases autobusa noma;
  • Lietuvas autoceļu nodoklis;
  • gida - grupas vadītāja pakalpojumi;
  • autobusa autostāvvietas.


Iespējamie papildus izdevumi:
·    prāmja biļetes (turp un atpakaļ): 2 EUR;
·    Delfinārijs (grupai no 15 pers.):  9 EUR - pieaugušais / 4.50 EUR - bērns no 4 g., skolēns ar apliecību, pensionārs ar apliecību, students ar ISIC karti + 0.25 EUR par i-biļeti (lai garantēta sēdvieta);
·    Dinozauru parks: 7 EUR / Dinozauru parks+māja kājām gaisā: 10 EUR (grupai no 15 pers.);
.    ceļojuma apdrošināšana. Iesakām bezmaksas EVAK karti;
·    ēdināšanas un citi personīgie izdevumi. 
Papildus izdevumu cenas var mainīties. 

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: 

  • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga ceļošanai;
  • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

 

  

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel