Pie īstajām latvju saimniecēm uz Zemgali!

PROGRAMMA:

Izbraukšanas vieta pēc vienošanās.

9:00 Īstā latvju saimniece Lolita un "Piparmētru namiņš".
Degustācija Lolitas „Piparmētru namiņā". Iespēja iepazīties ar vairāk kā 10 šķirņu mētrām. Nobaudīt dažādu mētru tēju ar gardumiņu, uzzināt par mājražošanas procesā iegūtajiem piparmētru pārstrādes produktiem - piparmētru sīrupu, pulveri, sejas toniku un citiem ar piparmētrām papildinātiem produktiem.

Ballējam, neguļam! Siera degustācija pie īstās Latvju saimnieces Ināras.
9 veida sieri + kūpināts siers + 2 marinēti sieri + ceptais siers.
2 veidu salātiņi - ar kāpostlapiņām un bietītēm, svaigi cepta maize un putraimdesa. Tēja un kafija.
Visi gardumi, ko piedāvā lauku mājās "Blūdži" Mālkalnu ģimene piedāvā degustēt tapuši, izmantojot tikai dabiskas izejvielas. Viesošanās "Blūdžos" sniedz iespēju izbaudīt īstenu Zemgales līdzenuma lauku ainavu, izjust latviešu viensētas burvību un iepazīties ar ražošanas procesu.
Salātu un siera šķirņu klāsts nemitīgi tiek papildināts. Īpašais marinētais siers ir izpelnījies atzinību Baltijas valstīs lielākajā pārtikas izstādē "Riga Food 2014", iegūstot 1. vietu nominācijā "Tautas garša".

Teikas, vēsture un Trīnes klačas par Elejas muižas pili. Elejas muižas tējas namiņš.

Foto pauze pie skaistās Bauskas pils, vietā, kur dzimst Lielupe.


15:00 „Poļu nama” saimniece Gunita gaidīs ar „Saldo blondīni”, ” Saldo bruneti”, "Saldo pērli" un „Jauno bruneti”. Ražošanas process, izejvielas un degustācija. Iespēja iegādāties gardumus ar 50% atlaidi.

Derpeles muižas vecais parks ar romantiskiem dīķīšiem, tiltiņiem un vairāk kā 3000 rozēm, kas nepārstāj ziedēt līdz rudenim. Rožu krūmi, ziemcietes un jaukā gaisotne...
Derpeles muižas kungu māja celta ap 1840. gadu, ainavu parks ar rozāriju, koku un krūmu grupām, celiņiem un tiltiņiem ierīkots 19. gs. Šobrīd ēkā atrodas veco ļaužu pansionāts. Apskatāma atjaunotā fasāde, rožu dārzs un jauki iekoptais parks ar soliņiem, daudz puķēm un vides objektiem. Muižiņa ir sakārtota un restaurēta, ar visai savdabīgu, kokā veidotu parādes lieveni, kaut pati ēka neapšaubāmi ir klasicisma arhitektūras piemineklis.

Mājupceļš...


 

Cenā iekļauts:

  • tūristu klases autobusa noma;
  • gida - grupas vadītāja pakalpojumi.

 

Iespējamie papildus izdevumi:

  • degustācija pie saimnieču šova Ināras: 5.50 EUR;
  • degustācija un ekskursija „Poļu namā”: 2 EUR;
  • „Piparmētru namiņa" apmeklējums ar degustāciju: 3 EUR - pieaugušais, seniors / 2 EUR – bērns;
  • ceriņu dārza un muzeja apmeklējums: 5 EUR – pieaugušais / 3 EUR - pensionārs, skolēns, 3. grupas invalīds;
  • ziedojums Elejas muižas Trīnei: 1 EUR;
  • ēdināšanas un citi personīgie izdevumi.

*Papildus izdevumu cenas var mainīties.

 

 

 

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel