Umbrijas un Markes reģiona pērlītes, gardās degustācijas. Gardēžu tūre uz Bella Italia!

Itālijā pie Baibas! Burvīgās pilsētiņas, pilis, rudens pie Adrijas jūras un Apenīnu kalnos, un jaukās degustācijas… Apskatīsim arī Ginesa grāmatā ierakstīto pasaulē lielāko akordeonu!

5 Dienas
Ceļojuma veids: Avio ceļojums
Datumi: 14. - 18. novembris, 2024. gads
Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta
Brīvas vietas: 10+ brīvas vietas (Garantēts!)
Cena: 840.00
Akcijas cena: 815.00 spēkā līdz 31.07.2024

Rīga-Roma-Bargni-Castelfidardo-Loreto-Bargni-Fosombrone-Marmitte dei Giganti-Gola del Furlo-Acqualagna-Bargni-Spoleto-Rasiglia-Campello sul Clitunno-Roma-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)

! Meklējam istabas biedri - sievieti, dzīvošana numuriņā kopā ar otru sievieti!

 

Itālijā pie Baibas! Burvīgās pilsētiņas, pilis, rudens pie Adrijas jūras un Apenīnu kalnos, un jaukās degustācijas… Apskatīsim arī Ginesa grāmatā ierakstīto pasaulē lielāko akordeonu!

 

Programma tiks precizēta.

1. diena, 14.11. - ceturtdiena

Tikšanās Rīgas lidostā 2 h pirms lidojuma. 

Lidojums: Rīga - Roma, plkst. 11:25-13:30 (3 h 5 min.).

Saulainais Umbrijas reģions šokolādes festivāla laikā. Apenīnu kalni...

Dodamies uz Markes reģionu, uz vienu no Itālijas skaistākajiem mazajiem ciematiņiem - vīnogulāju un olīvu lauku ieskauto Bargni, kur mūs gaidīs latviete Baiba, kas Itālijā dzīvo jau 19 gadus. Pa ceļam acis priecē ielejas un pakalni, rudens rotā tērpušies, bet pakalnos satupuši mazi ciematiņi…

Apmetamies Casa Oliva - jaukā viesnīcā ar skaistu skatu uz apkārtējām ielejām ar spa centriņu. Bargni ciematiņa iepazīšana. Bargni stāsts reiz aizsākās kā Metauro ielejas pilij, kuras galvenais uzdevums bija teritorijas aizsardzība. Mūsdienās tiek dēvēts par mazu, idillisku ciematu mierīgā, jaukā lauku apvidū ar panorāmas skatu uz Metauro upes ieleju. No Bargni uz dienvidiem Apenīnu kalni ar Sibillini kalnu grēdām, netālu uz ziemeļiem - Adrijas jūra.

Diena bez vīna ir kā diena bez saules! Markes trifeļu produktu un tipisko itāļu vietējo vīnu un tiem pieskaņotu produktu (trifeles, siers, šķiņķītis, medus, olīvas, crescia) degustācija. Interesanta tehnika kā pareizi nogaršot labu olīveļļu.

Turpinājumā vakariņas tēmā trifelītes un ne tikai... Vakariņas Casa Oliva pie latvietes Baibas un viņas vīra Alessandro itāliešu viesnīcā (par papildu maksu).

Nakšņošana Casa Oliva, 3 naktis pie latvietes Baibas un viņas vīra Alessandro itāliešu ciematiņā Bargni. Viesnīcas koncepcija “Albergo Diffuso”, kas Markes reģionā ļauj viesiem senā ciemata sienās iejusties ciema iemītnieku dzīvē, baudīt pastaigas ar vietējo iedzīvotāju sveicieniem.

 

   

  

2. diena, 15.11. - piektdiena

Nesteidzīgas brokastis bufetes veidā (gan sāļie, gan saldie, mājās gatavoti itāļu gardumi un karstie dzērieni) uz viesu mājas terases ar panorāmas skatu uz gleznaino apkārtni.

Apciemosim Markes mazās viduslaiku pilsētiņas (programma tiks precizēta).

Castelfidardo ciems lepojas ar pazemes alām un Ginesa grāmatā ierakstīto pasaulē lielāko akordeonu.

Viena no burvīgākajām noteikti ir Loreto – viena visslavenākā Markes reģiona pilsēta, kuru iecienījuši svētceļnieki. Loreto Svētais nams-bazilika (Basilica della Santa Casa), kur esot dzīvojusi Jaunava Marija, kas Krusta karu laikā no Nācaretes tika nogādāta uz Loreto, lai pasargātu svētnīcu no iznīcināšanas. Svēto namu ieskauj balta marmora dekorācijas, kuras izgatavojuši tā laika labākie Itālijas meistari, bet pie bazilikas sienām aplūkojamas svētbildes, kas izgatavotas ļoti smalkā mozaīkas tehnikā.

Dodamies uz Markes reģiona vīnogu laukiem un vīna pagrabiem pie vīnkopja Dāvida Azienda “Guerrieri”, kur degustēsim un apgūsim vīna un olīveļļas darināšanas mākslas noslēpumus.

Casa Oliva - turpināsim uz to pašu noti - uz terases kūp cepti kastaņi un pirmo reizi jaunā vīna garšošana, dzīvā mūzika un vieglas zivju vakariņas. Vakariņas bufetes veidā (par papildu maksu)... Vietējie tradicionālie ēdieni un vīns. Šefpavāra īpašais Menu ar trifelēm.

Nakšņošana Casa Oliva.

 

   

 

3. diena, 16.11. - sestdiena

Nesteidzīgas brokastis.

Kalnu ieskautā Fosombrone Metauro upes krastā. Ainaviskais, elpu aizraujošais skats uz Marmitte dei Giganti.

Itālijas Lielais kanjons jeb gleznainā Gola del Furlo aiza, senais romiešu ceļš Via Flaminia. Aizu veido Pietralata (889 m) un Paganuccio (976 m) kalni gar Candigliano upi, kuras straume 1922. gadā tika aizsprostota ar dambi. Kopš 2001. gada valsts dabas rezervāts.

Acqualagna, trifeļu meklēšana ar suni + redzēsim kā top trifeļu produkti.

Tiramisu meistarklase. Maigs un gaisīgs kā pirmais sniegs, gardākais tiramisu pasaulē - itāļu deserta klasika.

Pastas gatavošanas programma (mācāmies gatavot itāļu pastu vietējā itāļu pavāra vadībā).

Vakariņas ar devīzi “Svētdiena itāliešu ģimenē” bufetes veidā (par papildu maksu)... Vietējie tradicionālie ēdieni un vīns, un turpināsim ar mūziku!

Nakšņošana Casa Oliva.

 

4. diena, 17.11. - svētdiena

Brokastis. Atvadas no jaukās Baibas ģimenes un ciematiņa.

Dodamies uz skaisto Umbrijas reģionu...

Umbrijas reģions. Burvīgā kalnu pērle Spoleto. Mazā Venēcija - pasaku pilsētiņa Rasiglia. Pastaiga, brīvais laiks kafijai, suvenīriem un foto pauzei. Kalnu ieskautā pilsētiņa slavena ar ūdenskritumiem, daudzajiem strautiem ar kalnu ūdeni, ziediem, kafejnīcām, senajām tekstildarbnīcām, Ziemassvētku silītes stāstu ziemā un pilsdrupām pakalnā.

Ierodamies viesnīcā. Nakšņošana plānota viesnīcā Benedetti Hotel, Campello sul Clitunno.

 

5. diena, 18.11. - pirmdiena

Brokastis. 

Dodamies uz Romas lidostu.

Lidojums: Roma - Rīga, plkst. 14:15-18:15 (3 h).

 

   

Cenā iekļauts:

 • tiešais lidojums ar aviokompāniju airBaltic: Rīga-Roma-Rīga (ekonomiskā klase), ēdieni un dzērieni lidojumu laikā par papildu maksu;
 • nododamā bagāža līdz 23 kg, rokas bagāža līdz 8 kg;
 • visi programmā minētie pārbraucieni ar autobusu;
 • iebraukšanas maksas un autobusa stāvvietas Itālijas pilsētās;
 • nakšņošana 1 nakts viesnīcā Benedetti Hotel, Campello sul Clitunno un 3 naktis viesnīcā Casa Oliva Bargni ciematiņā (standartā 2-vietīgas istabiņas, pieejamas arī lielākas);
 • 4 brokastis viesnīcās;
 • gida-grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

Iespējamie papildu izdevumi:

 • 3. dienas degustāciju pakete-emocijām pilna: 45 EUR pers. / 20 EUR - bērns līdz 15 g. (ietilpst vietējo Markes reģiona produktu 2 degustācijas (vīns, olīveļļa, trifeles un citi labumi) un trifeļu meklēšana);
 • Loreto pilsētiņa ar gidu un baznīca: tiks precizēts;
 • Akordeonu muzejs + Castelfidardo Borgo: 7 EUR;
 • Spoleto: tiks precizēts;
 • 3 vakariņas (pirmais ēdiens, otrais ēdiens un piedevas + dzērieni bufetes veidā) viesnīcā Casa Oliva: 75 EUR (3 x 25 EUR) pers. / 37.50 EUR (3 x 12.50 EUR) - bērns līdz 15 g.;
 • Pēc izvēles-brīvajā laikā iespēja pieteikties uz romantisko SPA Casa Oliva 90 min.: 2 personām privātā SPA: 80 EUR / no 3-8 personām: 30 EUR pers.; (SPA piedāvā - sauna, tvaika pirts ar dažādiem skrubjiem, sāļiem ķermenim, skābekļa terapija, atpūtas zona, labsajūtas centrs. Zāļu tējas, katram ūdens pudelīte, šampanietis ar sāļām uzkodām, dvieļi, čībiņas, peldmēteļi un šampūns, iekļauti cenā.)
 • ceļojumu apdrošināšana uz brauciena laikuBTA optimālā programma (skatīt): 9.91 EUR - pers. līdz 64 g. / 19.82 EUR - pers. no 65-74 g.

      Papildu izdevumu cenas var mainīties.

 • Ēdināšanas un citi personīgie izdevumi;
 • piemaksa par vienvietīgu (SGL) numuriņu: 125 EUR (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu).

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • Derīga LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra;
 • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) un atsūtot uz e-pastu datus: personas kods, pases vai ID kartes numurs un derīguma termiņš;
 • veikt 100 EUR personai rezervācijas maksu - avansa iemaksu (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 200 EUR personai jāveic līdz 10.07.2024.;
 • trešā iemaksa 200 EUR personai jāveic līdz 10.08.2024.;
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 05.10.2024.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta līdz maksāšanas kārtībā norādītajiem datumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:

 • ja līdz brauciena sākumam atlikušas vairāk nekā 75 dienas, tiek zaudēta rezervācijas maksa;
 • ja 75-45 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 45 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

 

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

Papildu informācija:

 • Remiro travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju vai aviokompānijas reisa kavēšanās rezultātā).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu vai lidostu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu  un ASV dolāru kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 20 dalībnieki. Grupā plānoti 20-40 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro travel.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel