AVIO ceļojumi

Ciao, bellissimo, pizza, grazie – vārdi, kas, laikam, visvairāk saistās ar Itāliju. Tā ir valsts, kurai jāiedod tikai mazais pirkstiņš un tā paņems ne tikai visu roku, bet arī sirdi!

 

Ceļojumi uz Itāliju pie mums būs atrodami katra gaumei un interesēm, jo mūsu piedāvātajos braucienos ir iekļauta gan Ziemeļitālija, gan Dienviditālija, gan Itālijas ziedošās salas, skaistākie ezeri, kalnu un dabas ainavu dažādība, ciemošanās pie vietējiem, svētku svinēšana un, protams, dažādas degustācijas, kas ļaus Jums "izgaršot" Itāliju pa īstam!

 

Mūsu ceļojumi uz Itāliju Jums pavērs nelielu "lodziņu" ieskatam uz šo tūrisma valsti, kuru zina un, kura ir populāra visā pasaulē: antīkā kultūra un vēsture, Florences mākslas dārgumi, unikālā Venēcija, Rimini pludmales, Toskānas plašumi, miniatūrā San Marino, Verona, kas ir slavena ar Džuljetas un Romeo mīlas stāstu, katoļu baznīcas simbols Vatikāns, slīpais Pizas tornis… Pat iepirkšanās mīļotājiem ceļojums uz Itāliju būs īsta paradīze, jo kurš gan nezin, ka Itālija ir viena no modes dizaineru Mekām.

 

Arī maltītēm Itālijā ir liela nozīme gan pašiem ēdieniem, gan ēdienreižu nesteidzīgajai secībai... Maltītes rit ļoti mierīgā noskaņā, jo tas ir process, ko itāļi izbauda. Steidzīgums itāļu virtuvē tiek uzskatīts par nepieklājības pazīmi un, ja kādam no latviešiem ilgas maltītes var likties garlaicīgas, itāļiem tās ir baudpilna un svarīga dienas sastāvdaļa.

 

Ceļojums uz Itāliju ļaus Jums apstiprināt vai noliegt arī dažus interesantus faktus par šo valsti:

 

* Itālijas iedzīvotājiem patīk blondi un gara auguma cilvēki;

 

* Itālijā atturībnieku praktiski nav;

 

* cilvēki, kuri nedzer kafiju, itāliešu vidū NAV sastopami;

 

* Itālijā ir pieņemts, ka, pasūtot picu, tiek dzerts alus, nevis vīns;

 

* Itālija ir valsts Eiropā, kurā ir vienīgie trīs darbojošies vulkāni – Etna, Vezuvs un Stromboli;

 

* populācijas ziņā Itālija ir trešā vecākā valsts pasaulē aiz Japānas un Vācijas;

 

* Itālijas nacionālie ziedi ir lilijas;

 

* Itālijas taksisti – tā ir īpaša šķira – ikviens no viņiem nelaidīs garām iespēju krāpties;

 

* Itālijā nemēdz būt caurstaigājamu pagalmu. Pagalms – tā ir katra personīga darīšana, un to ir pieņemts norobežot ar mūra sētu. Ja tas nav iespējams, tad vismaz ar žogu;

 

* Itālijā nelaimīgais skaitlis ir nevis "13", bet "17".

 

Mēdz teikt, ka visi ceļi ved uz Romu, tātad ceļojums uz Itāliju ir viens no veidiem, kā par to pārliecināties!

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines