PLĀNOTS! Stambula tulpju festivāla laikā!

Programma izstrādes procesā! Tūkstoš un vienas nakts pasaka... Cenā jau iekļauts Bosfora kruīzs un 3 pusdienas!

5 Dienas
Ceļojuma veids: Avio ceļojums
Datumi: 09. - 13. aprīlis, 2025. gads
Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta
Brīvas vietas: 10+ brīvas vietas

Rīga-Stambula-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)

PROGRAMMA IZSTRĀDES PROCESĀ, līdzīga programma zemāk:

 

Stambula – Eiropas lielākā metropole, pilsēta, kur satiekas kontinenti, senais un mūsdienīgais, austrumi un rietumi! Bagāta ar vēsturi, kultūru, kontrastiem, iepirkšanās un izklaides iespējām…

 

1. diena, 09.04. - trešdiena

Satikšanās Rīgas lidostā ~ 2 h pirms lidojuma.

Lidojums: tiešais reiss Rīga - Stambula, plkst. 10:10-14:35.

Ierašanās Stambulā. Transfērs uz viesnīcu.

Nakšņošana ļoti labā viesnīcā Grand Hotel de Pera Taksim 4*: https://www.grandhoteldepera.com/, Stambulas centrā. Viesnīca atrodas pilsētas sirdī, blakus restorāni, bāri, veikali. Viesnīcā ir iekštelpu peldbaseins (bez papildu maksas) un restorāns ar panorāmas skatu uz Stambulu.

4 naktis vienā viesnīcā!

 

2. diena, 10.04. - ceturtdiena

Stambulas vecpilsēta

Brokastis restorānā ar panorāmas skatu uz Stambulu.

Stambulas septiņus kalnus rotā iespaidīgas un greznas mošejas, taču visievērojamākā no tām ir Sultanahmeta jeb Zilā Mošeja - viena no musulmaņu lielākajām svētvietām un Stambulas simbols. Senās Konstantinopoles sirds - Hipodroma laukums. Rotāts ar trim senām kolonnām: Ēģiptiešu, Grieķu un Bizantijas, reiz tas bijis sporta (zirgu sacensību) un sociālās dzīves centrs Bizantijas impērijas laikos.

Pusdienas vietējā restorānā.

Topkapi pils komplekss, kas uzcelts uz paugura ar lielisku skatu uz Bosfora līci.

Sv. Sofijas katedrāle - viena no lielākajām kristiešu katedrālēm, arhitektūras šedevrs, ko 6. gs. uzcēla imperators Justiniāns. Katedrāle pārsteidz ar viduslaiku mozaīku un fresku bagāto kolekciju, senajiem vārtiem, ko apsargāja vikingu gvarde... “Grand Bazaar” - viens no lielākajiem slēgtajiem tirgiem pasaulē. Lielo tirgu katru dienu apmeklē no 250 līdz 400 tūkstošiem cilvēku un tas ir populārs ar juvelierizstrādājumu, trauku, garšvielu un paklāju veikaliem. Tirgus sastāv no 58 ielām un apmēram 6000 veikaliem. Te atrodam gan ādas jakas, gan kurpes, gardos austrumu saldumus un juvelierizstrādājumus visām gaumēm...

Nakšņošana viesnīcā Grand Hotel de Pera Taksim 4*, Stambulas centrā.

 

   

 

3. diena, 11.04. - piektdiena

Bosfora jūras šaurums

Brokastis.

Dolmabahčes pils - krāšņākā un dārgākā Osmaņu sultānu uzbūvētā pils, kas saukta par Stambulas Versaļu, osmaņu baroka simbols. Pils logus Versaļas rekonstrukcijai aizrautīgi pārzīmējusi Žozefīne, pilī viesojušies Lielbritānijas un Vācijas imperatori. Celtne Bosfora krastā, kas apjozta ar paradīzes dārzu, pārsteidz ar izcilību. Turklāt tās interjeram izlietots 40 tonnu zelta.

Pusdienas vietējā restorānā.

Kruīzs pa Bosfora jūras šaurumu - skaistākais pasaules jūras šaurums, kas sadalījis Stambulu Austrumos un Rietumos, atdala Eiropu un Āziju. Iespēja ieskatīties Bosforā un Stambulā no kuģīša, aplūkot senas savrupmājas un greznās villas, kuru pakājē skalojas viļņi, apbrīnot mūsdienu debesskrāpjus un viduslaiku namiņus, izmētātus pie bargajiem osmaņu cietokšņiem…

Nakšņošana viesnīcā Grand Hotel de Pera Taksim 4*, Stambulas centrā.

 

     

 

4. diena, 12.04. - sestdiena

Stambulas rajoni - Istiklal iela, Galata, Karaköy un Balata

Istiklala iela - viena no populārākajām ielām Stambulā. Neskaitāmas smalkas bodītes, lieli starptautiskie iepirkšanās centri, luksus viesnīcas, baznīcas, muzeji, kafejnīcas un tik daudz ko redzēt! Istikalas ielas galā atrodas Galata, viens no vissenākajiem Stambulas rajoniem. Galatas tornis būvēts 1348. g. Viss apvīts mītos un leģendās... Krāšņais Karaköy ebreju rajons ar krāsainām mājiņām un šarmantām ieliņām.

Pusdienas vietējā restorānā.

Dosimies otrpus Zelta ragam uz Balatu, kas vēsturiski bijusi ebreju kopienas centrs Stambulā. Rajons nav tūristu galamērķu sarakstā, tādēļ iespējams redzēt vietējo autentisko dzīves veidu.

Atgriešanās viesnīcā. Nakšņošana viesnīcā Grand Hotel de Pera Taksim 4*, Stambulas centrā.

 

5. diena, 13.04. - svētdiena

Brokastis.

Brīvais laiks atpūtai un pēdējo suvenīru iegādei.

12:00 izrakstīšanās no viesnīcas un transfērs uz lidostu un lidojums mājup: Stambula - Rīga, plkst. 16:05-18:15.

 

  

PROGRAMMA IZSTRĀDES PROCESĀ, līdzīga programma zemāk:

 

Cenā iekļauts:

 • tiešais lidojums ar aviokompāniju Turkish Airlines: Rīga-Stambula-Rīga (ekonomiskā klase), ēdieni un dzērieni lidojumu laikā tiek nodrošināti saskaņā ar Turkish Airlines koncepciju;
 • nododamā bagāža līdz 23 kg, rokas bagāža līdz 8 kg;
 • visi programmā minētie transfēri - pārbraucieni ar komfortablu autobusu;
 • kruīzs pa Bosforu;
 • Remiro travel grupas vadītāja (latviešu val.) un vietējā krieviski runājoša gida pakalpojumi;
 • 4 naktis viesnīcā Stambulas centrā;
 • 4 brokastis un 3 pusdienas.

 

Iespējamie papildu izdevumi: (1 pers.)

 • pārējās ēdienreizes;
 • Topkapi pils ieejas maksa (apmeklējums jāpiesaka iepriekš): (1500 TRY) ~ 46 EUR;
 • Dolmabahče pils ieejas maksa (apmeklējums jāpiesaka iepriekš): (1050 TRY) ~ 32 EUR;
 • Sv. Sofijas katedrāle (apmeklējums pēc izvēles, apmaksa uz vietas): 25 EUR + lakata noma ~ 1 EUR, ja līdzi nav sava lakata;
 • ceļojumu veselības apdrošināšana, BTA optimālā programma (skatīt): tiks precizēts;
 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 210 EUR (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu).

Papildu izdevumu cenas var mainīties.

 

Valūta: 1 TRY (Turcijas lira) = ~ 0.035 EUR.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
Nepilngadīgajiem (līdz 18 gadu vecumam) ceļojumā līdzi jābūt pasei un dzimšanas apliecībai (vai notariāli apstiprinātai tās kopijai).

! Latvijas nepilsoņiem ieceļošanai Turcijā nepieciešama vīza!

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus: vārds, uzvārds, personas kods, pases numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk;
 • veikt 150 EUR personai rezervācijas maksu - avansa iemaksu (jāveic 3 dienu laikā);
 • pilnīgs norēķins jāveic līdz ...
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta līdz maksāšanas kārtībā norādītajiem datumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:

 • ja līdz brauciena sākumam atlikušas vairāk nekā 100 dienas, tiek ieturēta rezervācijas maksa;
 • ja 100-60 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 60 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā (ja dati tiek mainīti īsi pirms ceļojuma, var tikt piemērotas aviosabiedrības soda sankcijas par vārda maiņu).

 

Papildu informācija:

 • Remiro travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju vai aviokompānijas reisa kavēšanās rezultātā).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu vai lidostu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu  un ASV dolāru kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 20 dalībnieki. Grupā plānoti 20-34 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro travel.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel