Bavārijas kalni un pilis

 

PROGRAMMA:

1. diena

Izbraukšanas vieta pēc vienošanās.

Brauciens cauri Lietuvai un Polijai.

Pusdienu pauze Polijas krodziņā.

Viesnīca Polijā.

 

2. diena

Brokastis.

Brauciens cauri Vācijai. Pusdienu pauze.

Romantiskās viduslaiku Bavārijas mazpilsētiņas...

Viesnīca pie Noišvānšteinas pils (! 3 naktis Bavārijā, viesnīcā pie Noišvānšteinas pils).

 

3. diena

Brokastis.

Pasaku karaļa Ludviga teiksmainā Noišvānšteinas pils - uzcelta uz augstas klints Altsee ezera krastā pēc karaļa Ludviķa II pavēles, kuru vienkāršā tauta dēvēja par ,,pasaku karali”.

Minhene - Bavārijas sirds, Vācijas īstenā galvaspilsēta daudzu vāciešu uztverē. Kultūras, sporta, zinātnes, industrijas un alus metropole. BMW jaunāko modeļu parāde līdzās Minhenes TV tornim.

Pēcpusdienas pastaiga Minhenē: Rātsnams un Marienplatz , Sv.Marijas katedrāle, slavenais alus krogs ,,Hofbrauhaus”- pats lielākais Vācijā, kuru vienlaicīgi var apmeklēt pat 3000 cilvēku.

2 stundas brīvais  laiks Minhenē. Tipiskā vācu gaisotne, izklaides un tradicionālā vācu virtuve ļaus pavadīt interesantu pēcpusdienu. Alus baudītājiem - pārsteigums, to šeit pasniedz litra tilpuma kausos! Šopinga iespējas Minhenes centrā. 

Viesnīca pie Noišvānšteinas pils.

 

4. diena

Brokastis.

Cūgšpice – Vācijas augstākā virsotne (2964 m). Brauciens ar pacēlāju,  ledājs.

Alpu kalnu ielokā Grasvangtāles ielejā atrodas Linderhofas pils - karaliska villa franču rokoko stilā, veltījums Francijas karaļiem Ludviķim XIV un Ludviķim XV. Kad Bavārijas karalis sāka dzīvot pilī, tā nemaz nelīdzinājās sākotnējos plānos paredzētajai, jo Ludvigs II savas vēlmes nebija pilnīgi novērtējis. Pompozās villas parkā ir apskatāma stalaktītu ala, kuru karalis speciāli veidoja Vāgnera operu izrādēm, un Austrumu stilā veidotais Mauru namiņš. Šī pils bija vienīgā, kuru pabeidza Ludviķa II dzīves laikā. Katru stundu pils priekšā izšļācas apmēram 10m augsta strūklaka.

Etāles klosterbaznīca – apmeklētājiem pieejamā klostera daļa, sākotnēji celta gotiskā, vēlāk pārbūvēta baroka stilā, ir viena no ievērojamākajām Dienvidvācijas baroka celtnēm. Jau kopš seniem laikiem klosterī tiek ražots Etāles klostera liķieris, kuru suvenīru veikaliņos var nopirkt arī šodien.

Oberammergava – mazpilsētiņa Bavārijas Alpos, slavena ar kokgriezumiem, apgleznotajām mājām un Pasijas spēlēm.

Kristāltermas - pelde karalisko termu baseinos, relaksācijas telpa kā pasaku karalim Ludvigam, pelde sāls āra baseinā ar fantastisku skatu uz Noišvānšteinas pili...

Viesnīca pie Noišvānšteinas pils.

 

5. diena

Nirnberga – Drēzdene

Brokastis.

Impēriskā pilsēta Nirnberga.

Nirnberga, sena franku/bavāriešu metropole ar greznām un romantiskām fachwerk’a (pildrežģu) ēkām, vecpilsētas nocietinājumi ar Kaizerburgas cietokšņa imperatoru pili (var ielūkotie dziļajā akā, uzkāpt Apaļajā tornī) lieliska panorāma no pilskalna, senas gotiskas un tikpat iespaidīgas modernas strūklakas senatnīgos laukumos, strūklaka ar Nirnbergas gredzenu un Saldskābās Laulības dzīves strūklaka, briesmonis - bronzas Dīrera Zaķis, Frauenkirhe pie kūsājošā Vecā Tirgus laukuma, Viduslaiku Rātsnams un Sv.Zēbalda baznīca, A.Dīrera nams. Pazīstama ar piparkūkām un desiņām. Iespaidīga lielveikalu iela…

Pārbrauciens uz Saksiju

Naktsmītne Saksijā.

 

6. diena

Brokastis.

Drēzdene - Saksijas federālās zemes galvaspilsēta. Ekskursija pa pilsētu: teātra laukums, Zempera opera, Frauenkirche, tirgus laukums, ,,Cvingers”.

Pēc vēlēšanās iespējams apmeklēt Drēzdenes ,,vecmeistaru gleznu galeriju”, kur iespējams redzēt tādus pasaulslavenus šedevrus kā Rafaēla ,,Siksta madonna”, Džordžones ,,Dusošā Venēra”, Rembranta, Ticiāna, Rubensa, Dīrera darbus.

Vai vizināties ar kuģīti pa Elbas upi vai šķērsot Elbu, skatīt strūklakas un mākslas pasāžu, apmeklēt senāko piena veikaliņu ar skaisti apgleznotām flīzītēm Drēzdenes Noištadtē.

Viesnīca Polijā.

 

7. diena

Brokastis.

Brauciens caur Poliju, Lietuvu...

Pusdienu pauze krodziņā Polijā.

Mājupceļš…

 

 

Cenā iekļauts:

 • brauciens ar komfortablu autobusu;
 • tēja, kafija, karstais ūdens pārbraucienu pauzēs;
 • nakšņošana 6 naktis tūristu klases viesnīcās  (2-3*), 2 - 3 vietīgi numuriņi;
 • 6 brokastis viesnīcās;
 • gida - grupas vadītāja pakalpojumi;
 • ceļojuma apdrošināšana uz brauciena laiku pers. līdz 75 g., no 76 g. - piemaksa vai sava apdrošināšana.

 

Iespējamie papildus izdevumi: (pēc izvēles)

 • Cūgšpices pacēlāji: 44 EUR;
 • Linderhofas pils: 8.50 EUR;
 • Noišvānšteinas pils: 11 EUR;
 • brauciens ar kuģīti pa Elbu: 12 EUR;
 • pelde Kristāltermās: 7 EUR;
 • Cvingers: 10 EUR;
 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu viesnīcās: 80 EUR. Ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu;

Papildus izdevumu cenas var mainīties.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga 3 mēnešus pēc atgriešanās no brauciena;
 • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

 

 

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel