Vīngliemeži, leģendas un lelles Preiļos

PROGRAMMA:

Izbraukšanas vieta pēc vienošanās.
Ar mīlestību no Līvāniem… Līvānu ķiploks. „Dubnas krelles”, „Dubnas līši”, vīzņi, karameles, pasta, marmelāde, Asumiņš un šokolāde… Ķiploku saimniecība Turkos. Prezentācija, ražotne, idejas un produkcija. Ķiploku produkcijas degustācija un iegāde.

Preiļu miniatūrā karaliste - leļļu galerija - neparastie tēli, greznie tērpi, krievu humors un pat Venēcijas romantiskās noskaņas... Iespēja pašiem pārtapt par lellēm, karaļiem un princesēm! Karalistes pagalmā uzcelta miniatūrpils ar grezniem tornīšiem, tiltiņiem un ūdensdzirnavām, daudz senlaicīgu dizaina elementu - grezni dīvāni, šūpoles, karietes, stilizēti balkoniņi, pie kā pieaugušie un bērni var nofotografēties senlaicīgos tērpos.

Romantiskais Preiļu parks ar dziedošo gidi Irēnu. Leģendas un stāsti par Preiļiem... Preiļu pils, Preiļu himna... un Zirgu pils.

Preiļi ir arī siera galvaspilsēta, kur siers iemūžināts pat pieminekļos. A/S „Preiļu siera” degustācija un stāstījums. 3 veidu sieri - 3 mēnešus gatavinātais “Preilis”, 6 un pat 18 mēnešus nogatavinātais, saimnieces Ineses stāsts, bet desertā Čedaras siera saldējums + siltais dzēriens Pampūku kafejnīcā. Varbūt kādu pildītu Pampūciņu? PAMPŪKA ar “Čedara” siera + kausētā siera pildījumu un linsēklām (pēc izvēles var pildīt arī ar kūpinātu šķiņķi, svaigām sezonas ogām, Maskarpone sieru, šokolādi u.c.).

Preiļu vīngliemeži, stāstījums un degustācija. Atraktīvais Ainis Noviks, izrādot savu saimniecību un mīluļus, kam acis uz kātiņiem, stāsta, kā gliemeži tiek audzēti, bet viņa dzīvesbiedre Valentīna piedāvā uzkodas ar vīngliemežiem. Iespēja iegādāties vīngliemežus marinādē vai gī sviestā, gliemežvilnas zeķītes un citus suvenīrus. Franču virtuvē gliemežus ierasts baudīt kopā ar vīnu, bet Ošu mājās to aizstāj „Valna glymiezs”.

“Jašas podi” amatnieces pie Kristīnes Nicmanes. Neparasta keramika, porcelāns, metāls, akmeņi, rotas lietas. Pauze Preiļu Ūgā. Mājupceļš... Atgriešanās Rīgā ~ plkst. 21:00.

Mājupceļš...

 

Cenā iekļauts:

  • tūristu klases autobusa noma;
  • gida - grupas vadītāja pakalpojumi.


Iespējamie papildu izdevumi:
Preiļu leļļu karaļvalsts galerija: 5 EUR / bez maksas - pirmsskolas vecuma bērns;

Līvānu Ķiplociņa iepazīšana un degustācija: 3 EUR vai 6 EUR ar degustāciju un dāvaniņu;

vīngliemežu saimniecības iepazīšana un degustācija: 5 EUR;

Preiļu pils parka iepazīšana ar dziedošo gidi Irēnu: 2 EUR;

siera un Čedaras saldējuma degustācija ar dzērienu: 6 EUR;

“Jašas podu” galerijas apmeklējums: 3 EUR;

• Individuāli maksā: PAMPŪKA ar pildījumu: ~ no 3 EUR;

• Individuāli maksā: pārģērbšanās par princesēm un karaļiem: 7 EUR;

• personīgie izdevumi. 

*Papildu izdevumu cenas var mainīties!

 

  

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel