Rundāles pils, rozes Rundālē, Bauskā un Derpelē, sieri...

PROGRAMMA:

Izbraukšanas vieta pēc vienošanās.

  • Rundāles pils Mazais loks un Franču dārzs… Rundāles pils - Zemgales baroka pērle! Pilnībā atjaunotie pils interjeri – svētku zāles, hercoga parādes un privātie apartamenti, hercogienes apartamenti, jaunākais - Hercoga otrais kabinets ar grezniem sienu gleznojumiem un augstvērtīgiem mākslas priekšmetiem – virtuves, kāpņu telpas, galerijas un gaiteņi. Un ziedošie pils dārzi - Rundāles pils parkā atjaunoti visi tipiskie baroka dārza elementi: ornamentālais parters, dzīvžogu ietverti bosketi, Zaļais teātris, lapeņu ejas jeb pergolas un paviljoni.
  • Bauska, vieta, kur dzimst Lielupe… Bauskas rātsnams. Svari un mēri Bauskā. Rīgas iela, kur reiz svinēti pagalma un putras svētki, saziedot nevīstošām rozēm. Jaunā zivju mozaīka un skats uz Mēmeli.
  • Derpeles muižas vecais parks ar romantiskiem dīķīšiem, tiltiņiem, strūklaku un vairāk kā 3000 rozēm, kas nepārstāj ziedēt līdz rudenim. Rožu krūmi, ziemcietes un jaukā gaisotne... Derpeles muižas kungu māja celta ap 1840. gadu, ainavu parks ar rozāriju, koku un krūmu grupām, celiņiem un tiltiņiem ierīkots 19. gs. Šobrīd ēkā atrodas veco ļaužu pansionāts. Apskatāma atjaunotā fasāde, rožu dārzs un jauki iekoptais parks ar soliņiem, daudz puķēm un vides objektiem. Muižiņa ir sakārtota un restaurēta, ar visai savdabīgu, kokā veidotu parādes lieveni, kaut pati ēka neapšaubāmi ir klasicisma arhitektūras piemineklis.
  • Bauskas sieri Codē: Zemnieku saimniecība "Celmi" dibināta 1992. gadā, kad to īpašnieki arī sāka nodarboties ar piensaimniecību un mājas siera ražošanu. Z/S “Celmi” mājas sierus ir iecienījuši ne tikai Zemgales novadnieki, bet no 1998. gada tos pazīst un novērtē arī rīdzinieki. “Celmu” siers ir kļuvis populārs brokastu un viesību galdā, iekļauts kafejnīcu un restorānu ēdienkartē, nopērkams tirdziņos un ekoproduktu stendos lielveikalos, tiek eksportēts. Savukārt tiem, kas vēl nepazīst z/s “Celmi” produktus, uzņēmums piedāvā degustāciju kopā ar saimnieces atraktīvu stāstījumu. Ieskats siera ražotnē un ražošanā un produkcijas degustācija.

Mājupceļš...

 

 

Cenā iekļauts:

  • transporta pakalpojumi;
  • gida-grupas vadītāja pakalpojumi.

 

Iespējamie papildus izdevumi:

  • Rundāles pils Mazais loks + Franču dārzs: 10 EUR;
  • gida pakalpojums Rundāles pilī: 43 EUR grupai;
  • Siera ražotne z/s „Celmos” + neliela degustācija: 2.50 EUR (ja virs 20 pers.) / (vai 3 EUR pers., ja mazāka grupa);
  • citi personīgie izdevumi.

*Papildus izdevumu cenas var mainīties.

 

 

     

 

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel