Tulpju svētki, pupuchi, tejāteris un sieri Zemgalē

PROGRAMMA:

Izbraukšanas vieta pēc vienošanās.

 

Pupuchi. Pupuču ražotnē top kraukšķīga un veselīga uzkoda no cūku pupām – Pupuchi. Prezentācija, ieskats ražotnē, praktiskā nodarbība un produkcijas degustācija. Iespēja iegādāties Pupuchi produkciju.

 

Ballējam, neguļam! Siera degustācija pie īstās Latvju saimnieces Ināras.

9 veida sieri + kūpināts siers + 2 marinēti sieri + ceptais siers.

2 veidu salātiņi - ar kāpostlapiņām un bietītēm, svaigi cepta maize un putraimdesa. Tēja un kafija.

Visi gardumi, ko piedāvā lauku mājās "Blūdži" Mālkalnu ģimene piedāvā degustēt tapuši, izmantojot tikai dabiskas izejvielas. Viesošanās "Blūdžos" sniedz iespēju izbaudīt īstenu Zemgales līdzenuma lauku ainavu, izjust latviešu viensētas burvību un iepazīties ar ražošanas procesu.

Salātu un siera šķirņu klāsts nemitīgi tiek papildināts. Īpašais marinētais siers ir izpelnījies atzinību Baltijas valstīs lielākajā pārtikas izstādē "Riga Food 2014", iegūstot 1. vietu nominācijā "Tautas garša".

 

Tulpju svētki Kroņauces „Viestardos”. Plašos tulpju stādījumus dēvē par mazo Holandi - kolekcijā ir gandrīz 400 dažādu tulpju šķirņu, sākot no labi pazīstamām, līdz pavisam jaunām. Tulpju lauku apskate kopā ar saimnieku Gundaru Lāci.

Mājražotāju tirdziņi, degustācijas, tradicionālā ugunskurā vārītā zupa, teātra izrāde. Iespēja iegādāties vai pasūtīt ar atlaidēm tulpju sīpolus, smiltsērkšķu sulu un neparastus ievārījumus, tortes un citus konditorejas izstrādājumus.

Būs apskatāmi arī mājdzīvnieki (ponijs, pundurkaziņas, truši), taču visa centrā būs tulpes...

 

Bērzes upes krastā Skaidrīte un Haralds Bauzes savās lauku mājās ir izveidojuši plašu un neparastu dārzu, kuru izrotā saimnieka veidotās koka skulptūras un liela piramīda. Saimniece dārzā ir izveidojusi gan dzērveņu purviņu, gan zemeņu mucu un vīnogu aleju. Te aug arī rudzi, arbūzi, ārstnieciskie un citi neierastāki augi. Saimniece ir tautas daiļamata meistare, viena no pazīstamākajām cimdu adītājām Latvijā. Viņa parādīs savu vairāk nekā 170 pāru lielo cimdu kolekciju.  

 

Mājupceļš...

 

 

Cenā iekļauts:

  • tūristu klases autobusa noma;
  • gida-grupas vadītāja pakalpojumi.

 

Iespējamie papildus izdevumi:

  • degustācija pie saimnieču šova Ināras: 5.50 EUR;
  • tulpju svētki „Viestardos”: 3 EUR;
  • Baužu ģimenes dārzs: 1 EUR;
  • „Pupuchi” apmeklējums ar degustāciju: 3 EUR;
  • ēdināšanas un citi personīgie izdevumi.

*Papildus izdevumu cenas var mainīties.

 

 

 

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel