AVIO ceļojumi

29.04.-05.05.2022.

Ziedošā Gruzija maija svētkos...

Ekskursijas, ieejas maksas un programmā minētā ēdināšana jau iekļauta cenā! Ceļojums dabas, atpūtas baudītājiem un gardēžiem

no 790.00 750.00

Vairāk

19.06.-25.06.2022.

Līgo svētki Gruzijā - Līgo svinēšana vīna reģionā!

Ekskursijas, ieejas maksas un programmā minētā ēdināšana jau iekļauta cenā! Ceļojums dabas, atpūtas baudītājiem un gardēžiem.

no 770.00

Vairāk

19.08.-27.08.2022.

Gruzijas pērle - Svanetija un atpūta pie Melnās jūras

Ceļojums dabas - kalnu, ezeru, jūras… un atpūtas baudītājiem! Svanetija - visnomaļākais apgabals Kaukāzu kalnos, kalnu ezeri, kalnu ciems Ušguļi, Svānu torņi.... Gruzijas galvaspilsēta Tbilisi un atpūta populārajā Melnās jūras kūrortā Batumi

no 890.00

Vairāk

Gruzija – valsts, kas neatstāj vienaldzīgus, un ceļojumi uz Gruziju Jums palīdzēs saprast, kāpēc gruzīni patiesi lepojas ar savu Dzimteni! To Jūs sajutīsiet katrā sastaptajā cilvēkā, katrā saglabātajā arhitektūras piemineklī, no kuriem daudzi ir savā pirmatnējā izskatā un ir iekļauti UNESCO mantojumā, kā arī daudzveidīgajos pasniegtajos cienastos kopā ar katra saimnieka savu gatavoto vīnu vai čaču, bez kuriem ceļojums uz Gruziju nav pat iespējams! Gruzīni lepojas ar pasaulē senākajām vīna darīšanas tradīcijām un vīna nogatavināšana kvevri traukos noteikti ir jāredz pašam, jo tai ir vismaz 800 gadu sena vēsture un vīns, noturēts šajos traukos, ir unikāls ar savu bagāto ķīmisko sastāvu, tikai tiem raksturīgo garšas buķeti, kā arī ar uzturvērtībām un ārstnieciskajām īpašībām.


Ceļojums uz Gruziju ir lielisks veids, kā iegūt jaunus draugus, iepazīt izslavēto gruzīnu viesmīlību un izbaudīt jaunas garšas.


Gruzija ir neliela valsts, bet, neskatoties uz to, Gruzija aizrauj ar savu dažādību dabā, labvēlīgajiem cilvēkiem, savu bagāto vēsturi un kultūru. Katrā gadalaikā Gruzija ir citādāka un ceļojums uz Gruziju var izveidoties pilnīgi atšķirīgs.


Pavasarī ceļojums uz Gruziju pārsteigs Jūs ar ziedošiem kokiem, neredzētām puķēm un pavasarīgi silto saulīti, kas mums kā ziemeļnieku tautai nav mazsvarīgi. Vasaru ceļojums uz Gruziju pārvērtīs bagātīgā augļu degustēšanā, bet pagarināta tā tiks, ja dosieties  uz Gruziju rudenī! Arī  ziemā ceļojumi uz Gruziju Jums neliks vilties, jo Gruzijā atrodas arvien lielāku popularitāti ieguvušie slēpošanas kūrorti – Bakuriani un Gudauri.


Tbilisi – Gruzijas galvaspilsēta un "vizītkarte", kur senatnīgais ir savijies ar mūsdienu arhitektu šedevriem; Batumi – Adžārijas apgabala galvaspilsēta ar laisko atpūtu Melnās jūras krastā; Bordžomi –  minerālūdens, kuram nav nepieciešama reklāma, iegūšanas vieta; Kahetija – vīna ražošanas dzimtene; augstākais punkts Gruzijā – Šharas kalnu virsotne, kura pakājē atrodas arī Eiropā augstākais, joprojām apdzīvotais ciematiņš – Ušguli, kā arī fantastiski skaistais vecais kara ceļš uz Kazbeku – to visu un vēl daudz daudz vairāk Jums atklās mūsu ceļojumi uz Gruziju!


Gruzija Jūs gaida!

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines