AVIO ceļojumi

06.11.-15.11.2023.

Maroka… ar atpūtu Marokas dienvidu pērlē - Agadiras kūrortā! (Pieteikšanās līdz 29.09.!) (3 vietas!)

Kolorītā Marakeša, smilšu pilis Varzazātē un atpūta Agadiras kūrortā pie Atlantijas okeāna...

no 1400.00

Vairāk

19.11.-27.11.2023.

(PĀRDOTS!) Ceļojums pa Maroku…

Cenā jau iekļautas ekskursijas, ieejas maksas un programmā minētā ēdināšana!

no 1425.00

Vairāk

30.12.2023-06.01.2024.

Jaunais gads saulainajā Marokā! (8 vietas!)

Cenā jau iekļautas ekskursijas, ieejas maksas un programmā minētā ēdināšana!

no 1750.00 1550.00

Vairāk

05.03.-12.03.2024.

Ceļojums pa Maroku…

Cenā jau iekļautas ekskursijas, ieejas maksas un programmā minētā ēdināšana!

no 1425.00

Vairāk

16.03.-23.03.2024.

Maroka… ar atpūtu Marokas dienvidu pērlē - Agadiras kūrortā!

Kolorītā Marakeša, smilšu pilis Varzazātē un atpūta Agadiras kūrortā pie Atlantijas okeāna...

no 1400.00 1300.00

Vairāk

Maroka – valsts Ziemeļāfrikā, kura ir draudzīga un viegli pieejama Eiropas iedzīvotājiem un mūsu piedāvātie ceļojumi uz Maroku ir lielisks veids, ar kuriem sākt Āfrikas iepazīšanu.

 

Maroka vilina ceļotājus no visas pasaules un liks Jums uz neilgu laiku justies kā austrumu pasakā. Lai gan Maroka ir tūristu iecienīta valsts, ceļojumi uz Maroku Jūs pārliecinās, ka tas nav ietekmējis Marokas pirmatnējo šarmu -  lielpilsētas gan ir pielāgojušās tūristu prasībām, bet attālākajās vietās vēl joprojām ir jūtama vēstures elpa. Maroka pamatoti var lepoties gan ar senām tradīcijām, gan nemainīgu virzību uz moderno pasauli.

 

Marokāņu tradīcijas, iedzīve un valoda atspoguļo vairākas kultūras – berberu, arābu, franču un spāņu, jo tās visas, lielākā vai mazākā mērā, ir bijušas saistībā ar Maroku. Arābu valoda ir šīs valsts oficiālā valoda, pilsētās plaši izmanto franču valodu, bet Tanžerā joprojām lieto spāņu valodu. Valstī dzīvojošajiem berberu pārstāvjiem, kas ir Ziemeļāfrikas rietumu pirmiedzīvotāju tautu grupa, ir sava berberu valoda ar dažādiem tās dialektiem.

 

Oficiālā reliģija Marokā ir sunnisms, kas ir islāma novirziens un reliģijai te ir ļoti liela nozīme. Islāms un tā likumi ir arī iemesls, kādēļ nodibināt kontaktu ar sievietēm Marokā ir daudz grūtāk nekā ar vīriešiem – sākt sarunu ar nepazīstamu sievieti ir gandrīz neiespējami.

 

Par īpašu vietu Marokas iepazīšanā var kļūt Marakešas lielais tirgus laukums, uz kuru dosimies arī mēs. Ceļojums uz Maroku Jums pierādīs, ka te ir viss – čūskas, tirgotāji, ēdiens, svaigi spiestas sulas, mērkaķi izklaidei un neskaitāmi daudz vietējo cilvēku, nemaz nerunājot par plašo preču piedāvājumu. Maroka ir izslavēta ar savu amatniecību, ādas, koka un vara izstrādājumiem, ornamentālajiem paklājiem, kā arī  apgleznoto keramiku. Neatņemama iepirkšanās sastāvdaļa ir arī kaulēšanās.

 

Ceļojumi uz Maroku ļaus Jums pilnībā izbaudīt vasarīgos laika apstākļus gan iepazīstot Marokas dabu un arhitektūru, gan atpūšoties slavenajā Agadiras kūrorta pludmalē ar visdažādākajām izklaides iespējām. Ceļojums uz Maroku būs īsta bauda tūrisma entuziastiem!

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel